Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія обласної Ради погодила проект рішення «Про звернення до Верховної Ради України щодо відставки Уряду та Прем’єр-міністра України А. Яценюка» Роздрукувати

25 грудня  на чолі з Андрієм Вигонюком відбулося засідання постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності обласної Ради. В його роботі взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, директор Вінницького академічного музично-драматичного театру ім.. М. Садовського Володимир Лозовський, заступник керівника апарату-начальник управління діловодства та контролю облдержадміністрації Оксана Довгань, начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації Олександр Кобзар, начальник обласного КП «Автобаза обласної Ради» Андрій Сірак.

 Члени комісії розглянули 9 питань порядку денного.  Серед них: про відзнаки обласного рівня та клопотання про нагородження народного артиста України Валерія Пруса Почесною Грамотою Верховної Ради України. Також погоджено склад комісії обласної Ради з питань поновлення прав реабілітованих та кандидатуру уповноваженого представника Вінницької обласної Ради 7 скликання у Вінницькій обласній Асоціації органів місцевого самоврядування.

Постійна комісія з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності заслухала звіт начальника обласного КП «Автобаза обласної Ради» Андрія Сірака щодо використання коштів, передбачених на утримання підприємства. Депутати комісії вирішили звернутися до голови обласної Ради з пропозицією скликати спільне засідання постійних комісій та розглянути питання щодо фінансування обласних комунальних закладів у 2016 році.

Насамкінець обговорили та погодили внесення на розгляд депутатів обласної Ради проект рішення «Про звернення до Верховної Ради України щодо відставки Уряду та Прем’єр-міністра України А. Яценюка» за підсумками його діяльності, провальну соціально-економічну політику, захист інтересів олігархів, небажання боротися з корупцією».

Повернутись Створено: 25 грудня 2015 року, 17:39 Переглядів: 1145

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація