Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія обласної Ради розглянула питання щодо нагородження учасників АТО Роздрукувати

31 січня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю. На засіданні комісії було розглянуто та підтримано проект рішення “Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.”

Окрім того, комісія розглянула питання щодо нагородження учасників АТО за ініціативи ГО «Спілка учасників АТО в Вінницькій області «Побратими України». За результатами розгляду цього питання прийнято рішення рекомендувати громадські організації надати пропозиції щодо нагородження учасників АТО від Вінницької області на розгляд комісії з нагородження відзнакою „За заслуги перед Вінниччиною” та розробити і подати проект на конкурс проектів, що розробляються інститутами громадянського суспільства, адміністрування якого здійснює Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Також в ході засідання членами комісії було підтримано проект рішення обласної Ради „Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.” та рекомендовано внести його на розгляд чергової сесії обласної Ради 7 скликання.

Повернутись Створено: 1 лютого 2017 року, 13:07 Переглядів: 718

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація