4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія обласної Ради розглянула проект рішення про Подільський регіональний центр онкології Роздрукувати

22 травня під головуванням Володимира Барцьося відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з  питань агропромислового комплексу і земельних відносин.

У її роботі взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Микола Ткачук, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин та депутат Бохоницької сільської ради Григорій Майстер.

Питання порядку денного, зокрема, проект рішення «Про Подільський регіональний центр онкології», «Про переукладення контракту з Радудіком Д.В., директором комунального підприємства «Вінницький обласний виробничо-технічний центр стандартизації, метрології та якості продукції АПК «Облагростандарт», члени комісії підтримали та рекомендували внести на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради.

Зокрема, Микола Ткачук ознайомив депутатів зі звітом голови обласної державної адміністрації Коровія В.В. щодо здійснення делегованих  обласною Радою повноважень.

Тетяна Яременко детально ознайомила всіх присутніх зі змінами та доповненнями до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення.

Члени постійної комісії обласної Ради обговорили матеріали, що надійшли на адресу постійної комісії обласної Ради  та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 22 травня 2018 року, 12:25 Переглядів: 452

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація