Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Постійна комісія обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення підтримала зміни до обласної програми Роздрукувати

6 червня під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

У її роботі взяли участь директор Департаменту охорони здоров’я  облдержадміністрації Людмила Грабович, заступник директора Департаменту охорони здоров’я  Олена Житанська, начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник,  начальник відділу аналізу й прогнозування регіонального розвитку Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Наталія Болюх, заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Олександр Мельник, завідувач сектору з контролю за видатками обласного бюджету Департаменту фінансів облдержадміністрації Алла Куба, в.о. директора Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного Іван Андрієвський, директор комунального закладу «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників» Лариса Фурман, голова громадської ради при Ладижинському дитячому будинку інтернаті Катерина Бевзюк.

Члени комісії погодили звіт голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія про здійснення делегованих обласною Радою повноважень. Також розглянули й підтримали проєкти рішень про переукладання контракту з директором комунального закладу «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників» Ларисою Фурман та призначення Івана Андрієвського на посаду директора Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного.

– Сьогодні депутати підтримали та рекомендували внести на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради питання порядку денного, зокрема, проєкт рішення «Про внесення змін до обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збережені здоров’я громадян» на 2016 – 2020 роки», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 45, в частині недопущення обігу незареєстрованих, неякісних, фальсифікованих лікарських засобів та функціонування лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції на території області, – прокоментував голова постійної комісії обласної Ради Ярослав Хребтій. – Також проголосували «за» проєкт рішення «Про внесення змін до рішення 37 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 05 березня 2019 року № 803 «Про припинення Бершадського медичного коледжу шляхом приєднання до Вінницького медичного коледжу ім. акад. Заболотного».

Під час зібрання депутати обговорили звернення голови Бершадської міської ради Михайла Кольченка щодо збереження функціонування Бершадського медичного коледжу та лист голови правління громадської організації «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги» Василя Князевича щодо забезпечення знеболювальними препаратами паліативних хворих. Всю інформацію взяли до відома та враховуватимуть у роботі.

Загалом сьогодні депутати погодили 31 проєкт рішення щодо затвердження передавальних актів закладів охорони здоров’я області.

Окрім того, комісією були розглянуті звернення та пропозиції громадян Тульчинського і Бершадського районів.

 

Повернутись Створено: 6 червня 2019 року, 18:08
Оновлено: 6 червня 2019 року, 18:09
Переглядів: 478

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація