24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики визначилась з основними напрямами роботи в 2016 році Роздрукувати

12 січня  2016 року відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики, очолюваної депутатом обласної Ради Андрієм Поліщуком.

В  засіданні постійної комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко,  заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник,  заступник керуючого справами – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної Ради Олег Романець.

Під час засідання розглянуто низку питань, зокрема про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання, про План роботи обласної Ради на 2016 рік, про план роботи постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики на 2016 рік, про підготовку проекту рішення обласної Ради 7 скликання „Про Порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”.

Особливу увагу депутати зосередили на обговорені питання про Регламент обласної Ради 7 скликання, внісши суттєві доповнення і зміни  до проекту рішення.

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Для довідки: більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

Повернутись Створено: 12 січня 2016 року, 17:12 Переглядів: 779

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація