6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Постійна комісія підтримала проекти рішень, які виносяться на чергову сесію обласної Ради Роздрукувати

25 вересня під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності за участі членів комісії Сергія Кривешка та Олега Коров’ячука.

 Для обговорення питань були запрошені директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко, начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Віра Драчинська.

На засіданні були присутні окремі депутати обласної Ради 7 скликання, представники засобів масової інформації та громадськості.  

Членами комісії погоджені кандидатури ліквідаторів та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Михайла Ястремського,  Івана Арабського, Валентини Дзьонь, Петра Довгаленка, Дмитра Сєдого для клопотання про нагородження Грамотами та Почесними грамотами Верховної Ради України. Крім того, для нагородження погодили кандидатури капітана медичної служби, лікаря-ординатора рентген-операційного відділення хірургії судин Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І. Пирогова Сергія Чешенчука та директора районної комунальної позашкільної навчальної установи «Центр дитячої та юнацької творчості» Хмільницької районної ради Людмили Панчук.

На засіданні комісії заслухали хід виконання Обласної програми правової освіти населення на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 125.

Директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко поінформував членів комісії про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 35».

Також комісією підтримані проекти рішень «Про інформацію прокурора Вінницької області щодо результатів діяльності органів прокуратури області» та «Про звіт постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм».

Крім того, розглянуто низку інших важливих питань, звернень та пропозицій громадян.

За підсумками обговорення питань порядку денного членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення. Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 26 вересня 2017 року, 10:42
Оновлено: 26 вересня 2017 року, 09:40
Переглядів: 492

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація