Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Постійна комісія підтримала проекти рішень, які виносяться на чергову сесію обласної Ради Роздрукувати

25 вересня під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності за участі членів комісії Сергія Кривешка та Олега Коров’ячука.

 Для обговорення питань були запрошені директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко, начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Віра Драчинська.

На засіданні були присутні окремі депутати обласної Ради 7 скликання, представники засобів масової інформації та громадськості.  

Членами комісії погоджені кандидатури ліквідаторів та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Михайла Ястремського,  Івана Арабського, Валентини Дзьонь, Петра Довгаленка, Дмитра Сєдого для клопотання про нагородження Грамотами та Почесними грамотами Верховної Ради України. Крім того, для нагородження погодили кандидатури капітана медичної служби, лікаря-ординатора рентген-операційного відділення хірургії судин Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І. Пирогова Сергія Чешенчука та директора районної комунальної позашкільної навчальної установи «Центр дитячої та юнацької творчості» Хмільницької районної ради Людмили Панчук.

На засіданні комісії заслухали хід виконання Обласної програми правової освіти населення на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 125.

Директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко поінформував членів комісії про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 35».

Також комісією підтримані проекти рішень «Про інформацію прокурора Вінницької області щодо результатів діяльності органів прокуратури області» та «Про звіт постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм».

Крім того, розглянуто низку інших важливих питань, звернень та пропозицій громадян.

За підсумками обговорення питань порядку денного членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення. Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 26 вересня 2017 року, 10:42
Оновлено: 26 вересня 2017 року, 09:40
Переглядів: 456

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація