Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Постійна комісія підтримала проекти рішень, які виносяться на чергову сесію обласної Ради Роздрукувати

25 вересня під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності за участі членів комісії Сергія Кривешка та Олега Коров’ячука.

 Для обговорення питань були запрошені директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко, начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Віра Драчинська.

На засіданні були присутні окремі депутати обласної Ради 7 скликання, представники засобів масової інформації та громадськості.  

Членами комісії погоджені кандидатури ліквідаторів та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Михайла Ястремського,  Івана Арабського, Валентини Дзьонь, Петра Довгаленка, Дмитра Сєдого для клопотання про нагородження Грамотами та Почесними грамотами Верховної Ради України. Крім того, для нагородження погодили кандидатури капітана медичної служби, лікаря-ординатора рентген-операційного відділення хірургії судин Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І. Пирогова Сергія Чешенчука та директора районної комунальної позашкільної навчальної установи «Центр дитячої та юнацької творчості» Хмільницької районної ради Людмили Панчук.

На засіданні комісії заслухали хід виконання Обласної програми правової освіти населення на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 125.

Директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко поінформував членів комісії про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 35».

Також комісією підтримані проекти рішень «Про інформацію прокурора Вінницької області щодо результатів діяльності органів прокуратури області» та «Про звіт постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм».

Крім того, розглянуто низку інших важливих питань, звернень та пропозицій громадян.

За підсумками обговорення питань порядку денного членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення. Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 26 вересня 2017 року, 10:42
Оновлено: 26 вересня 2017 року, 09:40
Переглядів: 561

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація