Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Постійна комісія підтримала Програму збереження та відтворення родючості ґрунтів Роздрукувати

29 серпня під головуванням Володимира Барцьося відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з  питань агропромислового комплексу і земельних відносин.

У її роботі взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, юрист Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Вікторія Люблінська,  заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Валентина Кирилюк, начальник управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимир Бажановський, заступник начальника управління – начальник відділу землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Ольга Козак, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Волощук, представники Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, головний лісничий Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Валентина Магдич.

Одним із актуальних питань порядку денного був проект рішення обласної Ради «Про надання дозволу користувачу земельної ділянки на підписання договору «Про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію) із замовником будівництва». Члени комісії розглянули та схвалили вищезазначене звернення і рекомендували внести на розгляд сесії обласної Ради.

Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Валентина Кирилюк ознайомила депутатів зі Програмою збереження та відтворення родючості ґрунтів земель державної форми власності у Вінницькій області на 2018-2022 роки. Метою Програми є проведення хімічної меліорації закислених ґрунтів, а також проведення організаційних заходів та фінансової підтримки сільгоспвиробників-землекористувачів шляхом відшкодування витрат, використаних на вапнування кислих ґрунтів.

Начальник управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимир Бажановський  детально ознайомив всіх присутніх зі змінами до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 381 «Про Програму боротьби з амброзією полинолистою у Вінницькій області на 2017-2021 роки». За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення.

На розгляд постійної комісії обласної Ради були винесені інформації про хід виконання рішень, розгляд яких планується у ІІ та ІІІ кварталах 2018 року, відповідно до затвердженого плану роботи обласної Ради на 2018 рік.

Члени постійної комісії обласної Ради обговорили матеріали, що надійшли на адресу постійної комісії обласної Ради, та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань відповідно до чинного законодавства.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 30 серпня 2018 року, 10:21 Переглядів: 285

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація