Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Постійна комісія підтримала Програму збереження та відтворення родючості ґрунтів Роздрукувати

29 серпня під головуванням Володимира Барцьося відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з  питань агропромислового комплексу і земельних відносин.

У її роботі взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, юрист Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Вікторія Люблінська,  заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Валентина Кирилюк, начальник управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимир Бажановський, заступник начальника управління – начальник відділу землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Ольга Козак, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Волощук, представники Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, головний лісничий Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Валентина Магдич.

Одним із актуальних питань порядку денного був проект рішення обласної Ради «Про надання дозволу користувачу земельної ділянки на підписання договору «Про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію) із замовником будівництва». Члени комісії розглянули та схвалили вищезазначене звернення і рекомендували внести на розгляд сесії обласної Ради.

Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Валентина Кирилюк ознайомила депутатів зі Програмою збереження та відтворення родючості ґрунтів земель державної форми власності у Вінницькій області на 2018-2022 роки. Метою Програми є проведення хімічної меліорації закислених ґрунтів, а також проведення організаційних заходів та фінансової підтримки сільгоспвиробників-землекористувачів шляхом відшкодування витрат, використаних на вапнування кислих ґрунтів.

Начальник управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимир Бажановський  детально ознайомив всіх присутніх зі змінами до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 381 «Про Програму боротьби з амброзією полинолистою у Вінницькій області на 2017-2021 роки». За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення.

На розгляд постійної комісії обласної Ради були винесені інформації про хід виконання рішень, розгляд яких планується у ІІ та ІІІ кварталах 2018 року, відповідно до затвердженого плану роботи обласної Ради на 2018 рік.

Члени постійної комісії обласної Ради обговорили матеріали, що надійшли на адресу постійної комісії обласної Ради, та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань відповідно до чинного законодавства.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 30 серпня 2018 року, 10:21 Переглядів: 384

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація