Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія підтримала відшкодування 50% витрат на доїльні або холодильні установки для селян Роздрукувати

6 березня під керівництвом голови комісії Володимира Барцьося відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з  питань агропромислового комплексу і земельних відносин.

У роботі комісії взяли участь перший заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Валентина Кирилюк та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин.

Під час засідання розглянуто низку питань порядку денного, зокрема, проекти рішень обласної Ради „Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, яка належить на праві постійного користування Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні”; „Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку особистих селянський, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 40” і Порядок використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування витрат на закуплену фізичною особою для власного користування нову доїльну або холодильну установку для зберігання і охолодження молока в розмірі 50%, які мають трьох і більше корів молочного напряму продуктивності. Для отримання часткового відшкодування потрібно до Департаменту АПК подати відповідний перелік документів. Комісією Департаменту вивчаються подані документи та приймається рішення щодо відшкодування витрат.

Зазначені проекти рішень  підтримано комісією та рекомендовано їхнє внесення на розгляд чергової  сесії обласної Ради 7 скликання.

Крім того, депутати обговорили також питання порядку денного щодо часткового захоронення твердих побутових відходів на території Вінницької області, щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та рекомендацій комітетських слухань на тему: ,,Трансформація агропромислового комплексу України. Стимулювання розвитку сімейних фермерських господарств та їхнього  оподаткування”.

Повернутись Створено: 6 березня 2017 року, 17:22 Переглядів: 559

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація