Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Постійна комісія підтримала відшкодування 50% витрат на доїльні або холодильні установки для селян Роздрукувати

6 березня під керівництвом голови комісії Володимира Барцьося відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з  питань агропромислового комплексу і земельних відносин.

У роботі комісії взяли участь перший заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Валентина Кирилюк та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин.

Під час засідання розглянуто низку питань порядку денного, зокрема, проекти рішень обласної Ради „Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, яка належить на праві постійного користування Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні”; „Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку особистих селянський, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 40” і Порядок використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування витрат на закуплену фізичною особою для власного користування нову доїльну або холодильну установку для зберігання і охолодження молока в розмірі 50%, які мають трьох і більше корів молочного напряму продуктивності. Для отримання часткового відшкодування потрібно до Департаменту АПК подати відповідний перелік документів. Комісією Департаменту вивчаються подані документи та приймається рішення щодо відшкодування витрат.

Зазначені проекти рішень  підтримано комісією та рекомендовано їхнє внесення на розгляд чергової  сесії обласної Ради 7 скликання.

Крім того, депутати обговорили також питання порядку денного щодо часткового захоронення твердих побутових відходів на території Вінницької області, щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та рекомендацій комітетських слухань на тему: ,,Трансформація агропромислового комплексу України. Стимулювання розвитку сімейних фермерських господарств та їхнього  оподаткування”.

Повернутись Створено: 6 березня 2017 року, 17:22 Переглядів: 629

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація