Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Постійна комісія підтримала зміни до Програми розвитку лісового і мисливського господарств Роздрукувати

Сьогодні, 16 лютого, під керівництвом голови комісії Володимира Барцьося відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань агропромислового комплексу і земельних відносин.

У її роботі взяли участь начальник бюджетного управління Департаменту фінансів облдержадміністрації Валентин Медик, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Микола Ткачук, генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства „Віноблагроліс” Анатолій Іванець, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин.

Питання порядку денного, зокрема, проект рішення ,,Про надання у довгострокове тимчасове користування лісової ділянки для освітньо-виховних цілей без зміни цільового призначення та без вилучення її у постійного користувача”, члени комісії підтримали та рекомендували внести на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради.

Генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства „Віноблагроліс” Анатолій Іванець поінформував членів комісії про внесення змін до обласної Програми розвитку лісового і мисливського господарств в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству „Віноблагроліс”, підвищення лісистості і озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки”  затвердженої рішенням 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 382».

Зокрема, Валентин Медик ознайомив депутатів зі звітом про виконання обласного бюджету за 2017 рік та про внесення змін до рішення 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 509 ,,Про обласний бюджет на 2018 рік”. За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення.

Також на засіданні постійної комісії було поінформовано про хід виконання рішень, розгляд яких планується у І та ІІ кварталах 2018 року, відповідно до затвердженого плану роботи обласної Ради на 2018 рік.

Під час зібрання депутати обговорили також рішення 19 сесії Івано-Франківської обласної Ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року № 723-19/2017 ,,Про звернення Івано-Франківської обласної Ради щодо захисту інтересів українських виробників сільськогосподарської продукції” та ,,Про звернення обласної Ради щодо врегулювання на законодавчому рівні можливості справляння до обласного бюджету плати за землі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”.

Члени постійної комісії обласної Ради обговорили матеріали, що надійшли на адресу постійної комісії обласної Ради  та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 16 лютого 2018 року, 13:34 Переглядів: 345

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація