Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія підтримала звернення щодо ринку землі Роздрукувати

30 травня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з  питань агропромислового комплексу і земельних відносин під головуванням Володимира Барцьося.

У її роботі взяли участь голова фракції ,,Аграрії Вінниччини” Олександр Корнійчук, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, депутати обласної Ради Сергій Стаднік, Дмитро Рижмань, Володимир Саволюк, голова Барської районної ради Михайло Піддубний, представники Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, директори агрофірм, заявники, засоби масової інформації.

На розгляд членів комісії було подано шість питань, серед яких ключовим  є питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні. Членами комісії розглянуто та схвалено проект рішення про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ринку землі та рекомендовано внести на розгляд сесії обласної Ради.

Депутати постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин розглянули звернення жителів області щодо проблем у сфері землекористування, про які детально поінформував начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрій Козак. За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення.

Також обранці обговорили матеріали, що надійшли на адресу постійної комісії обласної Ради та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань відповідно до чинного законодавства

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 30 травня 2017 року, 17:42 Переглядів: 777

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація