Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Постійна комісія погодила звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області за 2021 рік та перейменування селища Роздрукувати

12 липня Владислав Скальський провів засідання постійної комісії стратегічного розвитку, інвестицій та місцевого самоврядування. Участь у роботі взяли заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко, заступниця керуючого справами виконавчого апарату Тетяна Яременко, начальники управлінь виконавчого апарату обласної Ради та в.о. директора департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної військової адміністрації Інесса Ратушняк.

Депутати погодили проєкт рішення «Про звіт щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2021 рік, затвердженої рішенням 3 сесії обласної Ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року №18».

Члени постійної комісії заслухали інформацію щодо виконання регіональних програм за 2021рік:

– Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2021 рік.

Програми розвитку туризму Вінницької області на 2021-2027 роки;

– Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки;

– Програми розвитку міжнародного та транскордонного співробітництва Вінницької області на 2021-2027 роки.

На засіданні постійної комісії депутати також погодили перейменування селища Первомайське Гайсинського району Вінницької області на селище Гадаї.

Розпорядженням Дашівського селищного голови було створено комісію щодо перейменування селища Первомайське та проведено громадські слухання. Ініціативна група жителів Дашівської територіальної громади запропонувала повернути селищу історичну назву «Гадаї», яка походить від назви ландшафтного заказника місцевого значення.

Питання перейменування населеного пункту депутати розглянуть на сесії обласної Ради та спрямують відповідне рішення до Верховної Ради України.

Повернутись Створено: 12 липня 2022 року, 16:38

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація