Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія пропонує збільшити фонд конкурсу проектів розвитку територіальних громад на 5 млн грн Роздрукувати

Під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, де було розглянуто 16 питань порядку денного.

На захід були запрошені керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, в тому числі директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Сергій Волков, в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Володимир Буняк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник начальника Управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко,  генеральний директор КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк Михайлович,  начальник ОКП «Автобаза обласної Ради» Андрій Сірак.

Пріоритетними питаннями  порядку денного було розгляд проектів рішень «Про хід виконання рішення 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 485 «Про Комплексну програму будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013-2018 року» та «Про хід виконання рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 45 «Про обласну Програму «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки».

Постійною комісією підтримано внесений на розгляд сесії обласної Ради проект рішення про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області з доповненнями.

З метою підтримки територіальних громад та мешканців області, за ініціативи постійної комісії, було запропоновано на розгляд сесії обласної Ради внести проект рішення щодо збільшення величини фонду Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та депутатського фонду на 2018 рік.

 

Повернутись Створено: 7 червня 2018 року, 18:15
Оновлено: 8 червня 2018 року, 08:44
Переглядів: 438

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація