Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Постійна комісія пропонує збільшити фонд конкурсу проектів розвитку територіальних громад на 5 млн грн Роздрукувати

Під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, де було розглянуто 16 питань порядку денного.

На захід були запрошені керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, в тому числі директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Сергій Волков, в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Володимир Буняк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник начальника Управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко,  генеральний директор КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк Михайлович,  начальник ОКП «Автобаза обласної Ради» Андрій Сірак.

Пріоритетними питаннями  порядку денного було розгляд проектів рішень «Про хід виконання рішення 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 485 «Про Комплексну програму будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013-2018 року» та «Про хід виконання рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 45 «Про обласну Програму «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки».

Постійною комісією підтримано внесений на розгляд сесії обласної Ради проект рішення про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області з доповненнями.

З метою підтримки територіальних громад та мешканців області, за ініціативи постійної комісії, було запропоновано на розгляд сесії обласної Ради внести проект рішення щодо збільшення величини фонду Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та депутатського фонду на 2018 рік.

 

Повернутись Створено: 7 червня 2018 року, 18:15
Оновлено: 8 червня 2018 року, 08:44
Переглядів: 486

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація