03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія провела засідання онлайн Роздрукувати

Сьогодні, 17 березня, відбулося засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю під головуванням Олексія Бородія. Участь в її роботі взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, керуюча справами апарату обласної Ради Тетяна Яременко, начальник управління у справах ветеранів війни Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Андрій Грачов.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник представив проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2019 рік», який депутати підтримали одноголосно.

Начальник управління у справах ветеранів війни Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Андрій Грачов ознайомив членів комісії з низкою проєктів рішень, які віднесені до її компетенції.

Депутати одноголосно підтримали проєкт рішення «Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників бойових дій та їхніх дітей протягом І та II семестрів 2019-2020 навчального року», який запроваджує механізм використання коштів, передбачених в обласному бюджеті у 2020 році.

Керуюча справами апарату обласної Ради Тетяна Яременко ознайомила присутніх із запропонованими змінами, внесеними керівниками депутатських груп та фракцій щодо складу постійних комісій Вінницької обласної Ради 7 скликання. Члени комісії підтримали проєкт «Про проєкт рішення обласної Ради «Про внесення змін до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 8 «Про затвердження переліку та обрання складу постійних комісій Вінницької обласної Ради 7 скликання».

З протоколом та висновками 43 засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 17 березня 2020 року, 17:46 Переглядів: 261

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація