Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Постійна комісія розглянула питання надрокористування Роздрукувати

13 квітня  2016 року під головуванням Людмили Головашич відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

В  засіданні постійної комісії взяли участь перший заступник   начальника Головного управління Держгеокадастру  у Вінницькій області Петро Петровський, перший заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального  розвитку облдержадміністрації Володимир Репей, інспектор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального  розвитку облдержадміністрації Михайло Попович; начальник відділу охорони земель, біоресурсів, заповідної справи та екологічної експертизи Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юлія Чижик та надрокористувачі.

Під час засідання розглянуто 7 питань порядку денного, із яких 3 було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради, а саме: „Про встановлення зони санітарної охорони Лука-Мелешківського родовища питних підземних вод  (свердловини № 10 та № 11)”, „Про встановлення зони санітарної охорони Верхівського родовища природних мінеральних столових вод  (свердловина № 1/157)”, „ Про погодження фірмі "Люстдорф" у формі товариства з обмеженою відповідальністю надання спеціального дозволу на користування надрами Люстдорфівського (свр. №2, свр. №680) та Іллінецького (Неменська ділянка, свр. №032-13, свр.№003-13/Б) родовищ підземних питних вод”.

Особливу увагу депутати зосередили на обговорені питання відкритості розподілу коштів обласного цільового фонду охорони навколишнього природного середовища. Члени комісії одноголосно рекомендували депутату Валерію Скрипченку підготувати проект звернення комісії  щодо цього питання.

Також під час засідання секретар комісії Людмила Годовашич висловила стурбованість  незадовільним станом дороги державного значення  Е50 (Стрій-Тернопіль-Кіровоград-Знаменка), що, на її думку, може призвести до соціальної напруги. Депутати підтримали проект звернення з цього питання і рекомендували внести його до порядку денного пленарного засідання сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 14 квітня 2016 року, 15:06 Переглядів: 788

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація