Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Постійна комісія розглянула питання надрокористування Роздрукувати

13 квітня  2016 року під головуванням Людмили Головашич відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

В  засіданні постійної комісії взяли участь перший заступник   начальника Головного управління Держгеокадастру  у Вінницькій області Петро Петровський, перший заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального  розвитку облдержадміністрації Володимир Репей, інспектор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального  розвитку облдержадміністрації Михайло Попович; начальник відділу охорони земель, біоресурсів, заповідної справи та екологічної експертизи Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юлія Чижик та надрокористувачі.

Під час засідання розглянуто 7 питань порядку денного, із яких 3 було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради, а саме: „Про встановлення зони санітарної охорони Лука-Мелешківського родовища питних підземних вод  (свердловини № 10 та № 11)”, „Про встановлення зони санітарної охорони Верхівського родовища природних мінеральних столових вод  (свердловина № 1/157)”, „ Про погодження фірмі "Люстдорф" у формі товариства з обмеженою відповідальністю надання спеціального дозволу на користування надрами Люстдорфівського (свр. №2, свр. №680) та Іллінецького (Неменська ділянка, свр. №032-13, свр.№003-13/Б) родовищ підземних питних вод”.

Особливу увагу депутати зосередили на обговорені питання відкритості розподілу коштів обласного цільового фонду охорони навколишнього природного середовища. Члени комісії одноголосно рекомендували депутату Валерію Скрипченку підготувати проект звернення комісії  щодо цього питання.

Також під час засідання секретар комісії Людмила Годовашич висловила стурбованість  незадовільним станом дороги державного значення  Е50 (Стрій-Тернопіль-Кіровоград-Знаменка), що, на її думку, може призвести до соціальної напруги. Депутати підтримали проект звернення з цього питання і рекомендували внести його до порядку денного пленарного засідання сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 14 квітня 2016 року, 15:06 Переглядів: 816

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація