Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Постійна комісія розглянула питання надрокористування Роздрукувати

13 квітня  2016 року під головуванням Людмили Головашич відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

В  засіданні постійної комісії взяли участь перший заступник   начальника Головного управління Держгеокадастру  у Вінницькій області Петро Петровський, перший заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального  розвитку облдержадміністрації Володимир Репей, інспектор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального  розвитку облдержадміністрації Михайло Попович; начальник відділу охорони земель, біоресурсів, заповідної справи та екологічної експертизи Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юлія Чижик та надрокористувачі.

Під час засідання розглянуто 7 питань порядку денного, із яких 3 було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради, а саме: „Про встановлення зони санітарної охорони Лука-Мелешківського родовища питних підземних вод  (свердловини № 10 та № 11)”, „Про встановлення зони санітарної охорони Верхівського родовища природних мінеральних столових вод  (свердловина № 1/157)”, „ Про погодження фірмі "Люстдорф" у формі товариства з обмеженою відповідальністю надання спеціального дозволу на користування надрами Люстдорфівського (свр. №2, свр. №680) та Іллінецького (Неменська ділянка, свр. №032-13, свр.№003-13/Б) родовищ підземних питних вод”.

Особливу увагу депутати зосередили на обговорені питання відкритості розподілу коштів обласного цільового фонду охорони навколишнього природного середовища. Члени комісії одноголосно рекомендували депутату Валерію Скрипченку підготувати проект звернення комісії  щодо цього питання.

Також під час засідання секретар комісії Людмила Годовашич висловила стурбованість  незадовільним станом дороги державного значення  Е50 (Стрій-Тернопіль-Кіровоград-Знаменка), що, на її думку, може призвести до соціальної напруги. Депутати підтримали проект звернення з цього питання і рекомендували внести його до порядку денного пленарного засідання сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 14 квітня 2016 року, 15:06 Переглядів: 895

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація