Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Постійна комісія розглянула питання щодо механізму безкоштовного навчання учасників АТО та їх дітей. Роздрукувати

09 лютого 2016 року відбулося засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань учасників АТО, бойових дій,  Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю під головуванням Олексія Бородія.

У її роботі взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, координатор Автомайдану по Вінницькій області Таїса Гайда, керівник ГО «Українська військова організація Вінниччини» Ростислав Романюк, директор Вінницького соціально – економічного інституту Університету «Україна» Ганна Давиденко, представники інших громадських організацій.

На засіданні були розглянуті важливі питання, зокрема щодо практичного застосування механізму використання коштів виділених державою для безкоштовного навчання учасників АТО та іх дітей.

            Було винесене питання про звернення до директорів залізничного та автобусного вокзалів міста щодо облаштування куточків відпочинку для учасників АТО.

         Окрім цього були розглянуті пропозиції представників Вінницького обласного осередку Громадської організації “Цивільний Корпус “Азов” та ГО «Українська військова організація Вінниччини» щодо Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей на 2016-2018 роки, які були підтримані постійною комісією. Остаточне рішення з цього питання буде прийняте після надання відповідних  висновків Департаментів фінансів та охорони здоров’я облдержадміністрації.

Повернутись Створено: 10 лютого 2016 року, 13:08 Переглядів: 1032

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація