24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія розглянула питання щодо приміщення Вінницької обласної бібліотеки для дітей ім. І.Я. Франка Роздрукувати

17 травня під головуванням депутата обласної Ради Людмили Станіславенко відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини. У її роботі взяли участь заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Олена Чорна, заступник начальника управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації Валентина Троян, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко, член Громадської ради при обласній Раді Людмила Юрчук та голова постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрій Вигонюк.

Під час засідання члени комісії схвалили та рекомендували внести на розгляд чергової сесії обласної Ради 7 скликання такі питання: „Про проект рішення „Про надання згоди на прийняття цілісного майнового комплексу державного історико-культурного заповідника „Буша”, „Про директора комунального закладу „Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з хокею на траві „Олімпія”, „Про проект рішення „Про звіт заступника голови - директора департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Івасюка І.Д. про роботу Департаменту за 2016 рік”.

Також депутати обговорили листи, що надійшли на комісію, зокрема, про ситуацію навколо приміщення Вінницької обласної бібліотеки для дітей  ім. І.Я. Франка та заслухали інформацію Ігоря Івасюка з цього питання.

Більш детально з висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 17 травня 2017 року, 16:30 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація