24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія розглянула зміни до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства Роздрукувати

8 червня під головуванням Тетяни Редько постійна комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації розглянула зміни та доповнення до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016–2018 роки. Депутати обговорили пріоритетні напрямки діяльності програми та розподіл коштів на заходи, передбачені в програмі.

Крім того, депутати обговорили зміни до рішення 4 сесії обласної ради «Про відзнаки обласного рівня». Керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко довела до відома присутніх про зміни та доповнення до Регламенту обласної Ради 7 скликання в частині внесення змін до статті 15 щодо візування проектів рішень та розгляду їх постійними комісіями. Також внесені зміни до глави 10 щодо запобігання корупції, врегулювання конфлікту інтересів при розгляді питань.

Член комісії Владислав Рой вніс пропозицію винести на розгляд позачергової сесії обласної Ради Звернення депутатів обласної Ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення до 2022 року.

З матеріалами засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради в розділі «Документи обласної Ради» в «Протоколах та висновках постійних комісій».

Повернутись Створено: 8 червня 2017 року, 11:39 Переглядів: 559

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація