Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Постійна комісія Вінницької обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури прозвітувала про свою роботу Роздрукувати

26 квітня на 52 черговій сесії обласної Ради голова постійної  комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури Андрій Ковальов прозвітував про роботу комісії.

До компетенції постійної комісії належить вивчення та розгляд питань, що належать до галузі житлово-комунального господарства області, будівництва, розвитку транспорту та інфраструктури, здійснення Радою правомочностей щодо володіння, користування і розпорядження об’єктами права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, використання надр та екології області, підготовка  висновків та рекомендацій із цих питань.

За інформацією Андрія Ковальова, від початку скликання постійна комісія провела 76 засідань, на яких депутати розглянули 1 119 питань. Із них

-         проєктів рішень – 576;

-         проєктів розпоряджень голови обласної Ради – 283;

-         проєктів наказів начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області – 111;

-         внесення змін до укладених договорів на оренду майна – 60;

-         інші питання – 89.

Згідно з висновками комісії, на розгляд сесій обласної Ради рекомендовано 425 проєктів рішень, що становить понад 50% від загальної кількості ухвалених обласною Радою 8 скликання рішень.

– В умовах повномасштабної війни, яку російська федерація розв’язала і веде проти України та українського народу, комісією оперативно розглядаються питання та ухвалюються рішення щодо надання всебічної допомоги військовим частинам Збройних Сил України, забезпечення життєдіяльності територіальних громад області, – наголосив голова постійної комісії Андрій Ковальов.

Так, за  результатами розгляду комісією депутатським корпусом ухвалено рішення про повернення з користування орендаря підвальних приміщень колишнього клубу «Курсаль» для використання їх за цільовим призначенням – як бомбосховище для населення; безоплатно передано майно Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни в державну власність Міністерства оборони України.

 За погодження комісії також було ухвалено 18 рішень та розпоряджень голови обласної Ради про передачу у державну власність для задоволення потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану майна, що включає транспортні засоби; будівлі та приміщення; земельні ділянки; медичне обладнання, оргтехніку тощо. 

Члени постійної комісії протягом звітного періоду брали участь в 10 робочих групах, створених розпорядженнями голови обласної Ради.

Звіт постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури депутати погодили, інформацію взяли до відома.

Повернутись Створено: 26 квітня 2024 року, 12:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація