24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія внесла зміни до Програми будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Андрія Мельника відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

У роботі комісії взяли участь директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Сергій Волков, начальник управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області Олексій Соколовський.

До порядку денного було внесено питання щодо проекту рішення обласної Ради ,,Про внесення змін та доповнень до рішення 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 485 «Про Комплексну програму будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013-2018 роки”.

Члени комісії одноголосно підтримали вищезазначений проект рішення та рекомендували внести його на розгляд пленарного засідання позачергової сесії обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 19 липня 2018 року, 12:33 Переглядів: 292

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація