Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Постійна комісія з  питань агропромислового комплексу і земельних відносин підтримала питання порядку денного Роздрукувати

15 лютого під головуванням Володимира Барцьося відбулося засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з  питань агропромислового комплексу і земельних відносин.

У її роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, депутат обласної Ради Олександр Корнійчук, провідний інженер з нагляду за будівництвом Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Микола Гнатюк, начальник управління прогнозування розвитку АПК та виробництва продукції тваринництва Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Заїка, начальник відділу інженерно – технічного забезпечення та безпеки праці управління організації виробництва продукції рослинництва та технічної політики Департаменту агропромислового  розвитку, екології та природних ресурсів  ОДА Павло Черниш та заявник Леонід Балацький.

Анатолій Олійник презентував проект рішення обласної Ради «Про звіт голови обласної Ради А.Д. Олійника за 2018 рік». Очільник головного самоврядного органу Вінниччини зосередив свою увагу на ефективності проведення 15 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. 2018 року на конкурс подано 735 проектів, з них переможцями визнано 384 проекти, 139 з екологічного напряму. Загальна потреба в заявлених коштах з фонду конкурсу складала 80 924 483 грн. При цьому 288 проектів отримали фінансування в повному обсязі.

Питання порядку денного, зокрема, проект рішення «Про  внесення змін та доповнень до Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 40» «Про  надання згоди на прийняття земельної ділянки з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області», члени комісії підтримали та рекомендували внести на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради.

Зокрема, депутати постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин розглянули звернення голови фермерського господарства «Овочі Поділля» Леоніда Балацького з села Росоші Липовецького району щодо врегулювання майнових відносин. Також товариство з обмеженою відповідальністю «Агрокомплекс «Зелена долина» звернулися до постійної Роботи комісії з  питань агропромислового комплексу і земельних відносин щодо руху негабаритної сільськогосподарської техніки на автомобільних шляхах Томашпільського та Тульчинського районів Вінницької області.

Члени постійної комісії обласної Ради обговорили матеріали, що надійшли на адресу постійної комісії обласної Ради  з питань агропромислового комплексу і земельних відносин, та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань відповідно до чинного законодавства.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 15 лютого 2019 року, 17:35 Переглядів: 579

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація