Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Постійна комісія з  питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму,  духовності та історичної спадщини прозвітувала про свою діяльність Роздрукувати

Постійна комісія нараховує у своєму складі п’ять депутатів: Людмила Станіславенко – голова комісії, Жанна Дмитренко – заступник голови, Василь Ліцький – секретар, Володимир Барцьось та Олег Легеза – члени комісії.

З часу обрання обласної Ради було проведено 27 засідань комісії, на яких розглянуто понад 300 питань. З них, на розгляд сесій було направлено 160 проектів рішень, більшість з яких були ухвалені на пленарних засіданнях сесій обласної Ради 7 скликання. Члени комісії розглянули та підтримали прийняття 12 обласних програм в різних галузях соціально-економічного розвитку області, внесені доповнення та зміни до 10 діючих програм.

-  Хочу подякувати колегам-депутатам за довіру та підтримку, - сказала голова комісії Людмила Станіславенко. - Основними принципами в нашій роботі залишається відкритість та залучення громадськості до обговорення. В ході роботи ми розглядаємо питання щодо діяльності закладів освіти, спорту та культури, окрім того обговорюються питання, щодо роботи соціальних установ, які функціонують на території Вінниччини. Важливим напрямком в роботі залишається розвиток туризму та залучення молоді до суспільно важливих процесів.

З метою посилення державних гарантій для здобуття освіти учасниками бойових дій, члени постійної комісії підготували та внесли на розгляд сесії проект звернення до Верховної Ради України щодо врегулювання питання здобуття професійно-технічної та вищої освіти учасниками бойових дій на заочній формі навчання.

Особливу увагу депутати зосередили на обговоренні та прийнятті Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, важливість якої полягає в тому, що переважна більшість заходів, які закладені в її основу, розроблені громадськими організаціями, громадськими діячами, які переймаються питаннями національно-патріотичного виховання молоді.

Члени постійної комісії активно долучалися до формування та обговорення заходів щодо реалізації єдиної політики у сфері громадянсько-патріотичного, військово-патріотичного та духовно-морального виховання у Вінницькій області.  За 12 місяців існування Програми проведено 30 заходів на суму 925 тис. грн.

За підтримки комісії затверджено два  рішення про встановлення іменних стипендій облдержадміністрації та обласної Ради студентам вищих навчальних закладів області І-IV рівнів акредитації з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа, а також про творчі стипендії письменникам Вінниччини та персональні стипендії обласної Ради та обласної державної адміністрації в галузі культури і мистецтв.

Депутати постійної комісії активно працювали в робочих групах. Зокрема, за пропозицією члена комісії Володимира Барцьося, неодноразово обговорювалося питання про  вжиття заходів зі збереження пам’ятки архітектури та містобудування національного значення «Башта та Мур» комплексу «Домініканського монастиря» («Мури») у місті Вінниці, збереження хати М. Леонтовича у селі Шершні Тиврівського району; встановлення пам’ятника Івану Богуну на площі його імені перед кінотеатром «Росія» на перехресті вулиць Соборної та Магістратської.

Крім того, депутати постійної комісії підтримали ініціативу щодо створення на площі Героїв Небесної Сотні м. Вінниці архітектурно-скульптурного комплексу.

Кожний депутат, член постійної комісії багаторазово виїздив у райони та міста області, де зустрічався з колективами та адміністраціями навчальних закладів, закладів культури, надавав безпосередню допомогу та консультації, а також вирішував проблеми окремих громадян.

Повернутись Створено: 20 грудня 2017 року, 13:44
Оновлено: 21 грудня 2017 року, 09:35
Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація