19 вересня у Немирівському і Тульчинському районах відбудеться виїзне розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради на тему: «Розвиток особистих селянських, фермерських господарств та кооперативного руху на селі». Виїзд о 8.00 від обласної Ради (вул. Соборна, 70). 20 вересня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (каб.209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 35 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.09.2018 №210 Про чергову 35 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 35 сесії обласної Ради 7 скликання 28 вересня 2018 року о 10 годин ....

  • Кращих фармацевтів Вінниччини нагородили Почесними грамотами

    Щорічно в третю суботу вересня в Україні відзначають День фармацевтичного працівника. Напередодні відбулося нагородження кращих працівників галузі. Привітав учасників святкового зібрання заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Не кожному під силу підкорити тонку хімію лікарських засобів, відшукати правильні орієнтири серед тисяч ....

  • До Вінниці з’їхались офтальмологи зі всієї України

    Протягом двох днів, 12-13 вересня, у Вінниці проходить Всеукраїнська науково-практична конференція офтальмологів. Присвячена вона 80-річчю заснування Товариства офтальмологів України. У конференції беруть участь більше ніж 400 фахівців офтальмології та суміжних спеціальностей з усіх областей України. Доповідати також будуть відомі вчені з Австрі ....

Постійна комісія з  питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму,  духовності та історичної спадщини прозвітувала про свою діяльність Роздрукувати

Постійна комісія нараховує у своєму складі п’ять депутатів: Людмила Станіславенко – голова комісії, Жанна Дмитренко – заступник голови, Василь Ліцький – секретар, Володимир Барцьось та Олег Легеза – члени комісії.

З часу обрання обласної Ради було проведено 27 засідань комісії, на яких розглянуто понад 300 питань. З них, на розгляд сесій було направлено 160 проектів рішень, більшість з яких були ухвалені на пленарних засіданнях сесій обласної Ради 7 скликання. Члени комісії розглянули та підтримали прийняття 12 обласних програм в різних галузях соціально-економічного розвитку області, внесені доповнення та зміни до 10 діючих програм.

-  Хочу подякувати колегам-депутатам за довіру та підтримку, - сказала голова комісії Людмила Станіславенко. - Основними принципами в нашій роботі залишається відкритість та залучення громадськості до обговорення. В ході роботи ми розглядаємо питання щодо діяльності закладів освіти, спорту та культури, окрім того обговорюються питання, щодо роботи соціальних установ, які функціонують на території Вінниччини. Важливим напрямком в роботі залишається розвиток туризму та залучення молоді до суспільно важливих процесів.

З метою посилення державних гарантій для здобуття освіти учасниками бойових дій, члени постійної комісії підготували та внесли на розгляд сесії проект звернення до Верховної Ради України щодо врегулювання питання здобуття професійно-технічної та вищої освіти учасниками бойових дій на заочній формі навчання.

Особливу увагу депутати зосередили на обговоренні та прийнятті Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, важливість якої полягає в тому, що переважна більшість заходів, які закладені в її основу, розроблені громадськими організаціями, громадськими діячами, які переймаються питаннями національно-патріотичного виховання молоді.

Члени постійної комісії активно долучалися до формування та обговорення заходів щодо реалізації єдиної політики у сфері громадянсько-патріотичного, військово-патріотичного та духовно-морального виховання у Вінницькій області.  За 12 місяців існування Програми проведено 30 заходів на суму 925 тис. грн.

За підтримки комісії затверджено два  рішення про встановлення іменних стипендій облдержадміністрації та обласної Ради студентам вищих навчальних закладів області І-IV рівнів акредитації з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа, а також про творчі стипендії письменникам Вінниччини та персональні стипендії обласної Ради та обласної державної адміністрації в галузі культури і мистецтв.

Депутати постійної комісії активно працювали в робочих групах. Зокрема, за пропозицією члена комісії Володимира Барцьося, неодноразово обговорювалося питання про  вжиття заходів зі збереження пам’ятки архітектури та містобудування національного значення «Башта та Мур» комплексу «Домініканського монастиря» («Мури») у місті Вінниці, збереження хати М. Леонтовича у селі Шершні Тиврівського району; встановлення пам’ятника Івану Богуну на площі його імені перед кінотеатром «Росія» на перехресті вулиць Соборної та Магістратської.

Крім того, депутати постійної комісії підтримали ініціативу щодо створення на площі Героїв Небесної Сотні м. Вінниці архітектурно-скульптурного комплексу.

Кожний депутат, член постійної комісії багаторазово виїздив у райони та міста області, де зустрічався з колективами та адміністраціями навчальних закладів, закладів культури, надавав безпосередню допомогу та консультації, а також вирішував проблеми окремих громадян.

Повернутись Створено: 20 грудня 2017 року, 13:44
Оновлено: 21 грудня 2017 року, 09:35
Переглядів: 370

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація