4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу і земельних відносин підтримала дві нових програми Роздрукувати

19 березня під керівництвом голови комісії Володимира Барцьося відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового комплексу і земельних відносин.

У її роботі взяли участь заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко, генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства „Віноблагроліс” Анатолій Іванець, начальник відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Віталій Жосан, заступник начальника Казенного науково-виробничого об’єднання ,,ФОРТ” Міністерства внутрішніх справ України Вінницької області Леонід Лісовський, заступник начальника цього ж підприємства Микола Онищук.

Під час засідання розглянуто особливу увагу депутати зосередили на обговорені нових обласних програм, а саме: Програми боротьби з амброзією полинолистою у Вінницькій області на 2017-2021 роки; обласної Програми розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству ,,Віноблагроліс”; підвищення лісистості і озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки, які плануються внести на розгляд чергового пленарного засідання сесії обласної Ради.

Так, на виконання заходів Програми боротьби з амброзією полинолистою у Вінницькій області з обласного бюджету планується виділити 10,3 млн. грн., що прогнозується спрямувати протягом 2017-2021 років

Крім того, депутати одноголосно підримали звернення депутатів Вінницької обласної Ради Лановика С.Я., Роя В.А., Коровячука О.М., Рибака М.С., Цибульського В.В. до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. про внесення змін до розділу X ,,Перехідні положення” Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель”.

Члени постійної комісії обговорили матеріали, що надійшли на розгляд постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового комплексу і земельних відносин та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

 

 

Повернутись Створено: 19 травня 2017 року, 13:52 Переглядів: 712

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація