Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу і земельних відносин підтримала звернення щодо ринку землі Роздрукувати

30 червня під головуванням голови комісії Володимира Барцьося відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з  питань агропромислового комплексу і земельних відносин.

У її роботі взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства „Віноблагроліс” Анатолій Іванець, перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Діденко.

Актуальним питанням порядку денного постійної комісії обласної Ради був проект рішення обласної Ради ,,Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ринку землі. Члени комісії розглянули та схвалили вищезазначене звернення і рекомендовали внести на розгляд сесії обласної Ради.

Зокрема, Андрій Гижко ознайомив депутатів зі звітом голови обласної державної адміністрації щодо здійснення облдержадміністрацією делегованих їй обласною Радою повноважень у 2016 році та пріоритетні завдання на 2017 рік.

Тетяна Яременко детально ознайомила всіх присутніх зі змінами та доповненнями до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 ,,Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання”. За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення.

На розгляд постійної комісії обласної Ради були винесені інформації про хід виконання рішень, розгляд яких планується у І та ІІ кварталах 2017 року, відповідно до затвердженого плану роботи обласної Ради на 2017 рік.

Члени постійної комісії обласної Ради обговорили матеріали, що надійшли на адресу постійної комісії обласної Ради  та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 19:01 Переглядів: 720

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація