03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу повідомить про факти незаконного захоплення земель Роздрукувати

7 вересня під керівництвом голови комісії Володимира Барцьося відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з  питань агропромислового комплексу і земельних відносин. У її роботі взяв участь начальник відділу лісового господарства Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Мельник.

 

На порядок денний виносились такі проекти рішень: „Про звернення до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо недопущення передачі у концесію державних лісогосподарських підприємств”; „Про затвердження звернення до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та депутатів Верховної Ради України щодо невідкладного врегулювання питання стосовно забезпечення збереження, охорони, утримання та використання полезахисних лісових смуг та інших захисних насаджень”; ,,Про Депутатський запит депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Мазура Г.Ф. до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо ініціювання розробки та прийняття державної довгострокової програми збереження якості і підвищення родючості грунтів України;  ,,Про депутатський запит депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Мазура Г.Ф. до голови Вінницької обласної державної адміністрації Коровія В.В. щодо розробки проекту рішення сесії про встановлення ставок рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів”. Зазначені проекти рішень комісія запропонувала внести на розгляд сесії обласної Ради.

Члени комісії також розглянули звернення депутатів Теплицької районної ради Вінницької області, Кіровоградської обласної Ради та рішення громадської організації ,,Рада Майданів Вінниччини” щодо недопустимого зняття мораторію на продаж землі. Так, на 23 сесії обласної Ради 7 скликання від 18 липня 2017 року було схвалено звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ринку землі.

Крім того, депутати  підтримали клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до ,,Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок” по державних лісогосподарських та лісомисливських підприємствах Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Члени постійної комісії планують відвідати обласну міжвідомчу комісію з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному захопленню підприємств, яка створена розпорядженням голови облдержадміністрації від 24 березня 2016 року № 165 та прозвітувати на її черговому засіданні про факти численних звернень громадян територіальних громад області, які надходять на засідання комісії щодо незаконного захоплення земель та припинення протиправних дій на території Вінницької області.

Члени постійної комісії обласної Ради обговорили матеріали, що надійшли на адресу постійної комісії обласної Ради з питань  агропромислового комплексу і земельних відносин та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

Повернутись Створено: 7 вересня 2017 року, 17:20 Переглядів: 576

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація