30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм обалсної Ради провела чергове засідання Роздрукувати

12 січня під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм. В роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук, перший заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Валентина Кирилюк, начальник відділу енергетики та інфраструктури Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Іван Вітюк.

На засіданні розглянуто 22 питання, що стосуються соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Члени комісії одноголосно підтримали «Програму поліпшення технота пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області на 2016-2020роки», «Програму забезпечення державними установами ветеринарної медицини епізоотичного благополуччя області в 2016 році», «Програму розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки», комплексну оборонно-правоохоронну програму Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина - взаємна відповідальність влади та громади».

Також були підтримані програми: «Збереження здоров’я громадян – жителів Вінницької області – запорука сталого економічного розвитку регіону на 2016-2020 роки», «Регіональна програма інформатизації «Електронна Вінниччина» на 2016-2018 роки». Одноголосно було підтримане рішення щодо продовження дії «Обласної цільової соціальної комплексної програми підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на 2016 рік».

Повернутись Створено: 13 січня 2016 року, 14:10 Переглядів: 859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація