Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм розглянула актуальні питання соціально-економічного розвитку області Роздрукувати

24 грудня під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. В роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин.

На засіданні розглянуто 14 питань, що стосуються соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Членами постійної комісії прийнято рішення звернутися до Департаменту фінансів щодо збільшення депутатського фонду до 30 тис. грн. Одноголосно проголосовано питання про виділення коштів на проведення прямо ефірних трансляцій сесій обласної Ради через офіційний сайт.

Члени постійної комісії також погодили прийняття субвенції з державного бюджету в сумі майже 6 млн. грн. на придбання житла для воїнів АТО та членів їх сімей.

Депутати погодили клопотання головного лікаря Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова  Олександра Жупанова щодо виділення коштів на придбання портативної системи ультразвукової діагностики та вирішили звернутися до Департаменту фінансів з проханням передбачити майже 800 тисяч грн. в бюджеті на 2016 рік для цієї мети.

Крім того, депутатами обласної Ради відхилено три питання порядку денного засідання постійної комісії, що стосувалися погодження надбавки у розмірі 50 відсотків до посадового окладу керівнику ОКП «Вінницякіно» Безносюку М. С.; Положення про порядок та умови відшкодування депутатами обласної  Ради витрат, пов’язаних із здійсненням депутатських повноважень та доцільність друку брошур «Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2016 рік» і «Обласний бюджет на 2016 рік».

Повернутись Створено: 24 грудня 2015 року, 16:31 Переглядів: 830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація