Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія з питань регулювання комунальної власності та приватизації провела 56 засідання Роздрукувати

24 вересня відбулось 56 засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації під головуванням Олександра Масленнікова. У її роботі взяли участь голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області – Іван Бойко, Василь Волощук, Віктор Крот, а також керівники комунальних підприємств, установ і закладів, представники засобів масової інформації та  орендарі.

До порядку денного було внесено 37 питань, серед яких – 7 проектів рішень та 26 проектів розпоряджень, що стосуються питань оренди, передачі, списання майна, дві довідки про перевірку стану збереження та ефективного використання майна комунальних установ.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 25 вересня 2018 року, 10:54 Переглядів: 378

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація