03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія з питань регулювання комунальної власності та приватизації рекомендувала голові облдержадміністрації звільнити заступника з соціальних та гуманітарних питань Роздрукувати

12 листопада відбулось 66-е засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації під головуванням Олександра Масленнікова. У роботі комісії взяли участь: заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, заступник начальника управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної Ради Олексій Бородій, начальник відділу Регіонального представництва у центральних областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олена Ярошенко, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, представники департаментів та управлінь облдержадміністрації, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко, Василь Волощук, Віктор Крот, керівники комунальних закладів, підприємств та установ, представники засобів масової інформації, орендарі.

До порядку денного було внесено 51 питання, серед яких: 18 проектів рішень та 17 проектів розпоряджень, що стосуються питань оренди, приймання, передачі, списання майна, трудових відносин з керівниками комунальних закладів, підприємств – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області тощо.

Зокрема, заслухано інформацію начальника відділу Регіонального представництва у центральних областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про виявлені недоліки під час моніторингових візитів до установ спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області: Плисківського психоневрологічного інтернату Погребищенського району; Буднянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Шаргородського району; Мурованокуриловецької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Вінницької обласної Ради; КНП «Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки».

В обговоренні вищевказаних питань взяли участь керівники галузевих департаментів облдержадміністрації: Наталя Заболотна, Людмила Грабович, Олена Чорна. Також було надано слово керівникам установ: Гвоздінському М.Д. – в.о. директора Плисківського психоневрологічного інтернату Погребищенського району, Осадчук Л.В. – директору Буднянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Шаргородського району, Стозубу О.І. – директору Мурованокуриловецької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Вінницької обласної Ради та Мазур М.О. – директору КНП «Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки».

За результатами обговорення члени постійної комісії ухвалили рішення звернутись до голови облдержадміністрації Владислава Скальського із рекомендацією:

– звільнити із займаної посади заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка, який відповідає за реалізацію повноважень облдержадміністрації в соціальній та гуманітарній сферах;

– відсторонити в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимира Буняка як керівника галузевого органу виконавчої влади, що здійснює організаційно-методичне керівництво, контроль і нагляд за фаховою діяльністю шкіл-інтернатів та оголосити конкурс на посаду директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Зазначеним керівникам галузевих департаментів облдержадміністрації постійною комісією рекомендовано посилити контроль за фаховою діяльністю закладів та установ спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області та надати пропозиції щодо оптимізації мережі закладів та установ, які перебувають у їх компетенції.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 13 листопада 2019 року, 09:35 Переглядів: 1013

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація