Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Постійні комісії обговорили проект рішення «Про внесення змін до структури і чисельності виконавчого апарату Вінницької обласної Ради» Роздрукувати

11 серпня відбулося засідання постійної  комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, а 12 серпня-постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, на яких було розглянуто 18 питань. З-поміж інших –проект рішення «Про внесення змін до структури і чисельності виконавчого апарату обласної Ради».

З цього питання членів комісії інформували  голова обласної Ради Сергій Свитко та заступник керівника виконавчого апарату -керуючий  справами обласної  Ради Степан Нешик.

Нагадаємо, рішенням 26 позачергової сесії обласної Ради 6 скликання  від 22 липня 2014 року №711 “Про структуру та чисельність виконавчого апарату Вінницької обласної Ради”, голові обласної Ради           було запропоновано в тритижневий термін  підготувати  пропозиції щодо структури та чисельності виконавчого апарату та внести відповідний проект рішення на розгляд  сесії обласної Ради.

На виконання цього рішення, Сергій Свитко вніс на розгляд членів комісій відповідний проект рішення , яким передбачається   внести до структури і чисельності виконавчого апарату обласної Ради такі зміни: скоротити посаду заступника начальника відділу зовнішніх зв'язків та промоції (1 штатну одиницю) та  посаду завідувача сектору бухгалтерського обліку відділу фінансового забезпечення ( 1 штатну одиницю).

При цьому, голова обласної Ради зазначив,  що логіки в такому скороченні він не бачить, оскільки в країні створюються  передумови для децентралізації влади, планується реформа місцевого самоврядування, передбачається створення виконкомів місцевих рад, яким і буде делеговано основні функції виконавчої влади на місцях. А для виконання цих функцій, на думку голови обласної Ради, чисельність апарату обласної Ради знову необхідно буде збільшувати.

-Але депутати обласної Ради зобов’язали мене внести зміни до структури та  чисельності виконавчого апарату обласної Ради і я їх рішення виконав,- сказав Сергій Свитко.

 Окрім цього, очільник обласної Ради в черговий  раз наголосив на тому, що Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» (стаття 56) чітко передбачає існування посад  голови, першого заступника та  заступника голови обласної Ради. А тому вимога групи депутатів про скорочення посади заступника голови обласної Ради є, на думку Сергія Свитка, незаконною.

Голова обласної Ради також нагадав членам комісій, що за 6 місяців 2014 року видатки по обласній Раді та її виконавчому апарату зменшено на 2млн. 354,3 тис.грн., як того і вимагала Постанова Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

Керуючий  справами обласної  Ради Степан Нешик поінформував  членів комісії про роботу апарату,  яка була виконана в першому півріччі  2014 року. Зокрема,  він зазначив, що       виконавчий апарат Вінницької обласної Ради входить  у п'ятірку областей із найменшою штатною чисельністю працівників, а у порівнянні з    іншими регіонами за чисельністю мешканців,територією та кількістю місцевих рад, він є найменшим в Україні.

Члени комісій  обговорили інформацію керівництва обласної Ради щодо запропонованого проекту рішення та прийняли свої висновки і рекомендації:

-постійна  комісія  з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів не підтримала запропонований проект рішення;

- постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності і етики в цілому підтримала проект рішення та запропонувала голові обласної Ради  замість двох посад скоротити одну.

Проект рішення обласної Ради  «Про внесення змін до структури і чисельності виконавчого апарату обласної Ради», запропонований головою обласної Ради,  із змінами, внесеними постійною комісією  з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, буде розглянутий на засіданні президії обласної Ради та оприлюднений на офіційному сайті обласної Ради.

Детально з інформацією про роботу виконавчого апарату Вінницької обласної Ради в І півріччі 2014 року, проектом рішення, яке запропоноване головою обласної Ради Сергієм Свитком  та висновками постійних комісій з цього питання можна ознайомитись за посиланням.

 

Повернутись Створено: 12 серпня 2014 року, 18:51 Переглядів: 1140

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація