9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійні комісії обласної Ради обговорили кандидатури , які пропонуються для призначення на посади керівників комунальних закладів охорони здоров’я Роздрукувати

24 липня 2014 року у приміщенні обласної Ради  відбулось спільне засідання постійних комісій Вінницької обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (Шумигора Н.Б.), з питань регулювання комунальної власності та приватизації (Форманюк М.В.), з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору (Жучинський А.П.), з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян (Мрачковський В.С.)  з визначення кандидатур на посади керівників 22 закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області.

В зібранні  взяли участь: голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Тетяна Бабій, голова Громадської ради при обласній Раді  Руслана Харковенко, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

 Розглядалось єдине питання – обговорення кандидатур осіб, які пропонуються для призначення на посади керівників закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області. Засідання пройшло прозоро і демократично, за широкої участі громадських організацій, засобів масової інформації та небайдужих громадян, які мали змогу відкрито ставити запитання, надавати свої пропозиції і висловлювати критичні зауваження щодо кандидатур осіб, що пропонуються на  посади керівників комунальних медичних закладів Вінницької області.

Комісії розглянули кандидатури на  посади  керівників 22 закладів охорони здоров’я - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області, які були подані Департаментом охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації.

Участь в голосуванні щодо призначення кандидатур взяли лише дві постійні комісії (з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору; з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян), оскільки в інших двох комісіях  на момент голосування не вистачало необхідної кількості голосів.

За результатами  голосування, комісії погодили  низку кандидатур на посади керівників комунальних медичних закладів Вінницької області та рекомендували голові обласної Ради здійснити їх призначення. Кандидатури на посади керівників  Жмеринської районної стоматологічної поліклініки, Липовецької центральної районної лікарні, Теплицької лікарні планового лікування та Тиманівського  протитуберкульозного санаторію для дорослих комісії не погодили.

Розгляд цих питань продовжиться на засіданні  постійної комісії   обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (Шумигора Н.Б.), яке  планується провести  на наступному тижні.

Повернутись Створено: 25 липня 2014 року, 17:05 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація