Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Постійні комісії обласної Ради обговорили кандидатури , які пропонуються для призначення на посади керівників комунальних закладів охорони здоров’я Роздрукувати

24 липня 2014 року у приміщенні обласної Ради  відбулось спільне засідання постійних комісій Вінницької обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (Шумигора Н.Б.), з питань регулювання комунальної власності та приватизації (Форманюк М.В.), з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору (Жучинський А.П.), з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян (Мрачковський В.С.)  з визначення кандидатур на посади керівників 22 закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області.

В зібранні  взяли участь: голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Тетяна Бабій, голова Громадської ради при обласній Раді  Руслана Харковенко, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

 Розглядалось єдине питання – обговорення кандидатур осіб, які пропонуються для призначення на посади керівників закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області. Засідання пройшло прозоро і демократично, за широкої участі громадських організацій, засобів масової інформації та небайдужих громадян, які мали змогу відкрито ставити запитання, надавати свої пропозиції і висловлювати критичні зауваження щодо кандидатур осіб, що пропонуються на  посади керівників комунальних медичних закладів Вінницької області.

Комісії розглянули кандидатури на  посади  керівників 22 закладів охорони здоров’я - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області, які були подані Департаментом охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації.

Участь в голосуванні щодо призначення кандидатур взяли лише дві постійні комісії (з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору; з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян), оскільки в інших двох комісіях  на момент голосування не вистачало необхідної кількості голосів.

За результатами  голосування, комісії погодили  низку кандидатур на посади керівників комунальних медичних закладів Вінницької області та рекомендували голові обласної Ради здійснити їх призначення. Кандидатури на посади керівників  Жмеринської районної стоматологічної поліклініки, Липовецької центральної районної лікарні, Теплицької лікарні планового лікування та Тиманівського  протитуберкульозного санаторію для дорослих комісії не погодили.

Розгляд цих питань продовжиться на засіданні  постійної комісії   обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (Шумигора Н.Б.), яке  планується провести  на наступному тижні.

Повернутись Створено: 25 липня 2014 року, 17:05 Переглядів: 773

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація