Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Постійні комісії обласної Ради розглянули кандидатури до складу поліцейської комісії. Роздрукувати

26 лютого, в залі засідань обласної Ради, відбулось спільне засідання постійних комісій обласної Ради. На розгляд було винесене одне питання порядку денного «Про обговорення пропозицій щодо кандидатів до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області».   

На початку засідання перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська зазначила, що Згідно з Законом України «Про Національну поліцію» для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

 Відповідно до частини 3 статті 51 зазначеного Закону передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною Радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Враховуючи вищевикладені вимоги законодавства щодо  формування складу поліцейської комісії, Вінницька обласна Рада оголосила про відбір кандидатів до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Прийом документів здійснювався Вінницькою обласною Радою  з 30 грудня 2015 року до 1 лютого 2016 року.

Згідно з викладеними вимогами, громадськими організаціями були подані пропозиції  щодо 21 кандидата до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, серед яких представники громадських організацій, спілок, засобів масової інформації.

В ході спільного засідання постійних комісій було прийнято рішення про розгляд та подачу двох кандидатур від кожної постійної комісії обласної Ради до 4 березня поточного року.

 

Повернутись Створено: 26 лютого 2016 року, 17:05 Переглядів: 1083

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація