Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійні комісії обласної Ради розглянули кандидатури до складу поліцейської комісії. Роздрукувати

26 лютого, в залі засідань обласної Ради, відбулось спільне засідання постійних комісій обласної Ради. На розгляд було винесене одне питання порядку денного «Про обговорення пропозицій щодо кандидатів до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області».   

На початку засідання перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська зазначила, що Згідно з Законом України «Про Національну поліцію» для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

 Відповідно до частини 3 статті 51 зазначеного Закону передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною Радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Враховуючи вищевикладені вимоги законодавства щодо  формування складу поліцейської комісії, Вінницька обласна Рада оголосила про відбір кандидатів до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Прийом документів здійснювався Вінницькою обласною Радою  з 30 грудня 2015 року до 1 лютого 2016 року.

Згідно з викладеними вимогами, громадськими організаціями були подані пропозиції  щодо 21 кандидата до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, серед яких представники громадських організацій, спілок, засобів масової інформації.

В ході спільного засідання постійних комісій було прийнято рішення про розгляд та подачу двох кандидатур від кожної постійної комісії обласної Ради до 4 березня поточного року.

 

Повернутись Створено: 26 лютого 2016 року, 17:05 Переглядів: 1149

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація