Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Постійні комісії обласної Ради розглянули кандидатури до складу поліцейської комісії. Роздрукувати

26 лютого, в залі засідань обласної Ради, відбулось спільне засідання постійних комісій обласної Ради. На розгляд було винесене одне питання порядку денного «Про обговорення пропозицій щодо кандидатів до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області».   

На початку засідання перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська зазначила, що Згідно з Законом України «Про Національну поліцію» для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

 Відповідно до частини 3 статті 51 зазначеного Закону передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною Радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Враховуючи вищевикладені вимоги законодавства щодо  формування складу поліцейської комісії, Вінницька обласна Рада оголосила про відбір кандидатів до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Прийом документів здійснювався Вінницькою обласною Радою  з 30 грудня 2015 року до 1 лютого 2016 року.

Згідно з викладеними вимогами, громадськими організаціями були подані пропозиції  щодо 21 кандидата до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, серед яких представники громадських організацій, спілок, засобів масової інформації.

В ході спільного засідання постійних комісій було прийнято рішення про розгляд та подачу двох кандидатур від кожної постійної комісії обласної Ради до 4 березня поточного року.

 

Повернутись Створено: 26 лютого 2016 року, 17:05 Переглядів: 1109

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація