Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Постійні комісії обласної Ради розглянули кандидатури на вакантні посади керівників комунальних закладів області Роздрукувати

20 травня відбулося засідання постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації (голова – Микола Форманюк). Участь у роботі комісії взяв голова обласної Ради Сергій Свитко.

В ході засідання, яке пройшло за участі представників громадських організацій та ЗМІ, членами комісії було розглянуто 30 різних питань порядку денного. Участь у засіданні також взяли начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин та директор Департаменту охорони здоров’я та курортів Тетяна Бабій.

Голова обласної Ради Сергій Свитко закликав громадян надавати конструктивні пропозиції на розгляд членів комісії, щоб працювати злагоджено і результативно. Члени постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації розглянули питання оренди і передачі майна, земельних ділянок, про перейменування обласних комунальних закладів та установ, про розпорядження голови обласної Ради, кадрові питання, тощо.

Так, члени комісії підтримали клопотання Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА щодо прийняття Козятинської і Жмеринської залізничних лікарень, які перебувають у критичному фінансово-господарському стані, у спільну комунальну власність територіальних громад Вінницької області.

Найбільш бурхливе обговорення викликало питання розгляду кандидатур на заміщення посад керівників - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. У зв’язку із тим, що члени комісії розпочали свою роботу дещо раніше за попередньо визначений час і вже проголосували низку питань, присутні на засіданні представники громадськості закликали депутатів повернутися до повторного голосування із зазначеного питання.

Було заслухано самих кандидатів на посаду головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Ігоря Костенка і Валерія Щербаня, які розповіли про своє бачення реформування обласного комунального закладу та викорінення у ньому корупції.

Обговоривши питання, депутати переголосували за кандидатури на заміщення вакантних посад керівників Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи та Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс”. Так, на посаду генерального директора Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” члени комісії більшістю голосів рекомендували черговій сесії обласної Ради підтримати Анатолія Іванця, а на посаду головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Ігоря Костенка.

Цього ж дня, на засіданні постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (голова – Ніна Шумигора) було також погоджено кандидатуру Ігоря Костенка на посаду керівника Вінницького МСЕК. Крім того, члени комісії проголосували за кандидатури керівників обласних комунальних закладів і установ. Так, на посаду головного лікаря Липовецької центральної районної лікарні підтримано Олександра Дмитрука, Крижопільської туберкульозної лікарні Валентину Мурзак, а також покладено виконувати обов’язки головного лікаря Вінницького обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію на Євгенію Ратушну у зв’язку зі смертю попереднього керівника цього закладу - Олександра Слічного

До речі, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів Тетяна Бабій зазначила на засіданні, що Вінницький МСЕК є в обласній комунальній власності і питання його подальшої долі до кінця не вирішено.

Усі решта питань, що були обговорені на засіданні комісії, було підтримано її членами та рекомендовано голові обласної Ради для внесення в порядок денний чергової сесії обласної Ради. 

Повернутись Створено: 20 травня 2015 року, 17:57 Переглядів: 1009

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація