Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Постійні комісії обласної Ради розглянули кандидатури на вакантні посади керівників комунальних закладів області Роздрукувати

20 травня відбулося засідання постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації (голова – Микола Форманюк). Участь у роботі комісії взяв голова обласної Ради Сергій Свитко.

В ході засідання, яке пройшло за участі представників громадських організацій та ЗМІ, членами комісії було розглянуто 30 різних питань порядку денного. Участь у засіданні також взяли начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин та директор Департаменту охорони здоров’я та курортів Тетяна Бабій.

Голова обласної Ради Сергій Свитко закликав громадян надавати конструктивні пропозиції на розгляд членів комісії, щоб працювати злагоджено і результативно. Члени постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації розглянули питання оренди і передачі майна, земельних ділянок, про перейменування обласних комунальних закладів та установ, про розпорядження голови обласної Ради, кадрові питання, тощо.

Так, члени комісії підтримали клопотання Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА щодо прийняття Козятинської і Жмеринської залізничних лікарень, які перебувають у критичному фінансово-господарському стані, у спільну комунальну власність територіальних громад Вінницької області.

Найбільш бурхливе обговорення викликало питання розгляду кандидатур на заміщення посад керівників - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. У зв’язку із тим, що члени комісії розпочали свою роботу дещо раніше за попередньо визначений час і вже проголосували низку питань, присутні на засіданні представники громадськості закликали депутатів повернутися до повторного голосування із зазначеного питання.

Було заслухано самих кандидатів на посаду головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Ігоря Костенка і Валерія Щербаня, які розповіли про своє бачення реформування обласного комунального закладу та викорінення у ньому корупції.

Обговоривши питання, депутати переголосували за кандидатури на заміщення вакантних посад керівників Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи та Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс”. Так, на посаду генерального директора Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” члени комісії більшістю голосів рекомендували черговій сесії обласної Ради підтримати Анатолія Іванця, а на посаду головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Ігоря Костенка.

Цього ж дня, на засіданні постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (голова – Ніна Шумигора) було також погоджено кандидатуру Ігоря Костенка на посаду керівника Вінницького МСЕК. Крім того, члени комісії проголосували за кандидатури керівників обласних комунальних закладів і установ. Так, на посаду головного лікаря Липовецької центральної районної лікарні підтримано Олександра Дмитрука, Крижопільської туберкульозної лікарні Валентину Мурзак, а також покладено виконувати обов’язки головного лікаря Вінницького обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію на Євгенію Ратушну у зв’язку зі смертю попереднього керівника цього закладу - Олександра Слічного

До речі, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів Тетяна Бабій зазначила на засіданні, що Вінницький МСЕК є в обласній комунальній власності і питання його подальшої долі до кінця не вирішено.

Усі решта питань, що були обговорені на засіданні комісії, було підтримано її членами та рекомендовано голові обласної Ради для внесення в порядок денний чергової сесії обласної Ради. 

Повернутись Створено: 20 травня 2015 року, 17:57 Переглядів: 1102

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація