03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійні комісії обласної Ради розглянули низку сесійних питань Роздрукувати

Напередодні чергової 41 сесії обласної Ради відбулися засідання постійних комісій. Під головуванням Геннадія Мазура члени постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм розглянули  зміни та доповнення до проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік». Вирішили здійснити дотацію з місцевого бюджету на здійснення переданих із державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я за рахунок відповідної додаткової дотації із державного бюджету 203 060 900 грн. Дотацію здійснено в рамках Методики розподілу додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків із утримання закладів освіти та охорони здоров’я.

Постійні комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації на чолі з Тетяною Редько та з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку, яку очолює Андрій Мельник, розглянули та підтримали проєкт рішення «Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2020 рік» та плани роботи відповідних комісій.

Повернутись Створено: 17 грудня 2019 року, 10:05 Переглядів: 213

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація