30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постраждалим від голодоморів та науковцям, які займаються дослідженням тематики вручили Почесні грамоти Роздрукувати

День пам’яті жертв голодоморів 1932-1933 років в Україні – це пам’ятний день, який традиційно припадає на четверту суботу листопада. В рамках відзначення пам’ятного дня сьогодні, 25 листопада, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович вручили Почесні грамоти та матеріальну допомогу членам обласного  товариства політичних в’язнів, репресованих та їх дітей та обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів.  

Керівники області та міста висловили співчуття та глибоке розуміння страшних фактів із історії нашої держави. Побажали нагородженим здоров’я, мирного неба, сімейного затишку та благополуччя.

В рамках відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів сьогодні о 16.00 год. відбудеться   мітинг-реквієм та покладання траурних вінків і композицій із житніх та пшеничних колосків біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору за участю керівників органів виконавчої влади та  місцевого самоврядування, представників інститутів громадянського суспільства та громадськості області. 

Повернутись Створено: 25 листопада 2016 року, 16:08 Переглядів: 718

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація