Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

ТЕТЯНА АНТОНЕЦЬ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ЦЕРЕМОНІЇ ПОСВЯТИ В СТУДЕНТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ ВІННИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ.М.ПИРОГОВА Роздрукувати

   31 серпня відбулась урочиста посвята першокурсників Вінницького національного медичного університету ім. М.Пирогова  у студенти.

  В урочистостях взяли участь Заступник Міністра охорони здоров’я України О.К. Толстанов, заступник голови обласної державної адміністрації Л.Спірідонова,  директор департаменту охорони здоров’я  та курортів облдержадміністрації  Л.Діденко, депутат обласної Ради, член президії Т.Антонець, духовенство області  на чолі з Митрополитом Вінницьким і Барським  Симеоном.

   Ректор, доктор медичних наук, член – кореспондент Академії медичних наук України,   В.М. Мороз відкрив урочисту церемонію  посвяти в студенти. 1375 студентів обрали шлях послідовників славетного лікаря Миколи Пирогова. За держзамовленням до вишу прийнято понад 350 осіб. Серед спеціальностей, обраних першокурсниками - лікувальна справа, педіатрія, стоматологія, медична психологія, фармація. Саме під час церемонії посвяти в студенти першокурсники вперше одягнули робочу форму – білі халати.

   З вітальною промовою виступив Заступник Міністра охорони здоров’я України О.К. Толстанов, який передав найщиріші вітання Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової з нагоди Дня знань та вручив Почесні грамоти і Подяки викладачам університету.

  Любов Спірідонова вітала нову когорту студентів, які долучаються до багатотисячної родини вищої медичної школи та зазначила що  лікар майбутнього – це глибоко обізнаний фахівець, який буде мати фундаментальні знання  та володіти самими сучасними методами лікування, діагностики та профілактики.

     Від імені голови обласної Ради С. Татусяка, всього депутатського корпусу  обласної Ради, першокурсників привітала Тетяна Антонець: «Ви здолали перший етап у вашому дорослому житті - стали студентами одного з кращих університетів в державі, наступний етап – оволодіти професійними знаннями, які ви тут отримаєте. І ми впевненні, що отримаємо  гідне поповнення медиків нової генерації, які через п’ять – шість років прийдуть працювати в оновлену систему охорони здоров’я ».

Також за університетською традицією представники факультетів вручили символічний ключ до знань. Майбутні лікарі отримали благословення на навчання від митрополита Симеона.

 

Повернутись Створено: 31 серпня 2013 року, 20:23 Переглядів: 2839

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація