Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Потурбуватися про людей і зберегти дороги – про це йшлося на нараді з головами територіальних громад Вінниччини Роздрукувати

29 березня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів нараду з питання виконання робіт з експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення у весняний період та фінансову участь територіальних громад. У нараді взяли участь перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, заступник Вінницького міського голови й депутат обласної Ради Микола Форманюк, сільські, селищні, міські голови.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що безпека й утримання дорожньої інфраструктури під час війни – дуже важливі.

– Людям потрібні дороги. Вони мають бути безпечними й максимально зручними. Дістатися до роботи вчасно, підвезти дітей шкільним автобусом, швидкій – в найкоротший термін довезти пацієнта до лікарні. Усе це – необхідність. У складні часи війни – особлива, – сказав Вячеслав Соколовий. – Експлуатаційне утримання доріг – це не про великий та дорогий ремонт чи будівництво траси. Експлуатаційне утримання допоможе лише підтримувати поточний стан шосе. Це базовий догляд за дорогами, аби вони продовжували функціонувати. Це передусім – турбота про людей!

Про виклики та можливості утримання доріг місцевого значення у 2024 році поінформував присутніх перший заступник голови обласної ради Володимир Кістіон. Він, зокрема, зазначив, що впровадження реформ – адміністративно-територіальної, медичної, освітньої – потребує особливої уваги до логістики та утримання в належному стані інфраструктури, в тому числі й дорожньої.

– Щоб отримати адміністративні послуги, людям почасти потрібно їхати в інший населений пункт. У медичній галузі створена мережа базових лікарень – це тягне за собою необхідність вчасно дістатися до того чи іншого лікувального закладу. Це здоров’я і життя людей. У галузі освіти створена мережа опорних шкіл. І громади мають забезпечити довезення дітей до навчальних закладів. Це – якісна освіта наших дітей, це – майбутнє нашої держави, – наголосив Володимир Кістіон. – Тож ми зібралися для того, щоб спільно вирішити як відповідати на такі виклики, враховуючи специфіку ситуації. Ми говоримо не про гроші, йдеться про об’єднання зусиль і наші можливості.

Голови територіальних громад Вінниччини обговорили проблемні питання, які виникають при проведенні робіт з експлуатаційного утримання доріг місцевого значення, та труднощі, з якими вони наразі зіткнулися.

Враховуючи, що на нараді не були присутні представники обласної військової адміністрації, працівники профільних департаментів і підприємств, учасники зібрання запропонували заслухати на сесії обласної Ради звіт про виконання програм і зобов’язань в частині виконання делегованих повноважень із забезпечення дорожньої інфраструктури та безпеки руху. Крім того, сформовано депутатський запит до профільного управління обласної військової адміністрації щодо використання коштів, виділених на програму.

Повернутись Створено: 29 березня 2024 року, 14:05

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація