Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Поважні гості Роздрукувати

На Вінниччину почали прибувати іноземні делегації

21 серпня до Вінниці почали прибувати представники іноземних офіційних делегацій, які візьмуть участь у відзначенні 21-ї річниці незалежності України. Першими до Подільського краю прибули представники Бєлгородської області Російської Федерації.
Очолив делегацію радник губернатора Бєлгородської області з питань прикордонного співробітництва Микола Забара. Також у складі групи прибули перший заступник начальника департаменту агропромислового комплексу Бєлгородської області з Олексій Севальнєв і директор державного унітарного підприємства «Сімейні ферми Білогір’я».

Першими гостей зустрічали голова обласної Ради Сергій Татусяк та заступник голови облдержадміністрації Григорій Дерун. Вони обговорили з гостями програму перебування у нашому регіоні та основні напрями діяльності, у яких Вінниччина та Бєлгородщина могли б співпрацювати.
Зокрема, Микола Забара наголосив, що їхній регіон є сільськогосподарським. Але за браком земельних угіль, пріоритетом є тваринництво.
– Бєлгородщину називають «м’ясною» столицею Росії. Ми виробляємо 20% м’яса у державі. Сьогодні також робимо ставку на молоко, оскільки по країні скоротилися обсяги його виробництва, – повідомив М.Забара.
Він поінформував, як у їхній області працює регіональний земельний фонд, який на доступних правах дає в оренду угіддя до 49 років. Цим проектом російські колеги на прохання С.Татусяка пообіцяли поділитися із вінницькими фахівцями.
– Виходячи з цього, у Вінницькій області нас цікавить сільське господарство, а також енергозберігаючі технології, альтернативна енергетика, про яку ми чули, – зауважив радник губернатора Бєлгородської області
Сергій Татусяк запропонував гостям ознайомитися з передовим досвідом Вінниччини на практиці. Для цього за його рекомендацією росіяни відвідають одне із аграрних господарств у Тиврівському районі, а також сонячну електростанцію у Ямпільському районі.
Крім того, голова обласної Ради запропонував встановити контакти між Вінницьким національним аграрним університетом та Бєлгородською державною аграрною академією.

Довідка: з нагоди відзначення Дня незалежності України Вінниччина приймає 11 іноземних делегацій. Гостями урочистостей стануть представники із Сьвєнтокшиського та Лодзинського воєводств Республіки Польща, дві делегації із Свердловської та делегація із Бєлгородської областей Російської Федерації. Також делегації із Ясського повіту Румунії, районів Сороки, Окниця, Флорешти та Дондушень Республіки Молдова, а також місія Європейського союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM).

 

Повернутись Створено: 21 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 848

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація