Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Поважні гості Роздрукувати

На Вінниччину почали прибувати іноземні делегації

21 серпня до Вінниці почали прибувати представники іноземних офіційних делегацій, які візьмуть участь у відзначенні 21-ї річниці незалежності України. Першими до Подільського краю прибули представники Бєлгородської області Російської Федерації.
Очолив делегацію радник губернатора Бєлгородської області з питань прикордонного співробітництва Микола Забара. Також у складі групи прибули перший заступник начальника департаменту агропромислового комплексу Бєлгородської області з Олексій Севальнєв і директор державного унітарного підприємства «Сімейні ферми Білогір’я».

Першими гостей зустрічали голова обласної Ради Сергій Татусяк та заступник голови облдержадміністрації Григорій Дерун. Вони обговорили з гостями програму перебування у нашому регіоні та основні напрями діяльності, у яких Вінниччина та Бєлгородщина могли б співпрацювати.
Зокрема, Микола Забара наголосив, що їхній регіон є сільськогосподарським. Але за браком земельних угіль, пріоритетом є тваринництво.
– Бєлгородщину називають «м’ясною» столицею Росії. Ми виробляємо 20% м’яса у державі. Сьогодні також робимо ставку на молоко, оскільки по країні скоротилися обсяги його виробництва, – повідомив М.Забара.
Він поінформував, як у їхній області працює регіональний земельний фонд, який на доступних правах дає в оренду угіддя до 49 років. Цим проектом російські колеги на прохання С.Татусяка пообіцяли поділитися із вінницькими фахівцями.
– Виходячи з цього, у Вінницькій області нас цікавить сільське господарство, а також енергозберігаючі технології, альтернативна енергетика, про яку ми чули, – зауважив радник губернатора Бєлгородської області
Сергій Татусяк запропонував гостям ознайомитися з передовим досвідом Вінниччини на практиці. Для цього за його рекомендацією росіяни відвідають одне із аграрних господарств у Тиврівському районі, а також сонячну електростанцію у Ямпільському районі.
Крім того, голова обласної Ради запропонував встановити контакти між Вінницьким національним аграрним університетом та Бєлгородською державною аграрною академією.

Довідка: з нагоди відзначення Дня незалежності України Вінниччина приймає 11 іноземних делегацій. Гостями урочистостей стануть представники із Сьвєнтокшиського та Лодзинського воєводств Республіки Польща, дві делегації із Свердловської та делегація із Бєлгородської областей Російської Федерації. Також делегації із Ясського повіту Румунії, районів Сороки, Окниця, Флорешти та Дондушень Республіки Молдова, а також місія Європейського союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM).

 

Повернутись Створено: 21 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація