5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Повідомлення Роздрукувати

4 серпня під головуванням заступника голови Вінницької обласної Ради Наталії Солейко відбулось засідання обласної комісії з визначення переможців обласного конкурсу на звання "Людина року".

В результаті обговорення, члени комісії ухвалили рішення перенести засідання у зв’язку із відсутністю усіх необхідних документів для розгляду. Головна причина прийняття такого рішення є технічна, зокрема Вінницька міська рада скерувала свої пропозицій щодо кандидатур на участь у конкурсі не в обласну комісію з визначення переможців обласного конкурсу на звання "Людина року", а до Вінницької облдержадміністрації, яка в свою чергу не передала вчасно зазначені документи на реєстрацію до обласної Ради і розгляд обласної комісії.

Згідно пропозицій членів комісії усі надані обласній комісії кандидатури будуть включені до списку учасників конкурсу на звання “Людина року” 2015 року відповідно до Положення про проведення обласного конкурсу на звання “Людина року”, а також розглянуті обласною комісією відповідно до зазначеного Положення.

Повернутись Створено: 5 серпня 2015 року, 16:08 Переглядів: 916

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація