Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Повідомлення прес-служби обласної Ради Роздрукувати

Інформуємо про те, що стаття “Чому Свитко заблокував створення у Вінниці заводу з виробництва твердопаливних котлів”, яку було нещодавно опубліковано на сайті vindaily.info, містить відверту неправду і ґрунтується на пересмикуванні фактів.

У статті голові обласної Ради Сергію Свитку закидається, що, начебто, через його дії на 38 черговій сесії обласної Ради було зірвано голосування за проект рішення «Про надання дозволу виступати співзасновником спільного підприємства комунальній організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». Зокрема, в статті написано: “Тож, дякуючи Свитку та намаганню будь-що протиснути питання про призначення свого кандидата на посаду головлікаря шкірвендиспансеру, вінничани й надалі платитимуть Путіну газові гроші, якими той щедро фінансує свою агресію на Донбасі, де кожного дня гинуть наші захисники. У тому числі й вінничани”.

На наше переконання, ця тема безпідставно і навмисне політизується, що може бути пов’язано із початком брудної передвиборчої боротьби. Ця стаття немає нічого спільного із засадами об’єктивної і чесної журналістики.

З цього приводу повідомляємо наступне: на засіданні президії обласної Ради, яке передувало засіданню чергової сесії, зазначене питання було включено до порядку денного сесії у відповідь на прохання керівництва облдержадміністрації. А проект рішення з цього питання на пленарному засіданні сесії не був підтриманий через відсутність депутатів у залі під час голосування.

Тому спроба звинуватити у цьому голову обласної Ради є відвертою брехнею і пересмикуванням фактів. Разом з тим зазначаємо, що засновником і керівником зазначеного інтернет-видання є Юрій Басюк. Саме він безпідставно звинувачував активістів Майдану у роботі на Кремль під час подій 6 грудня 2014 року у Вінниці, а сьогодні свідомо викривляє інформацію про діяльність керівництва обласної Ради, запускаючи в інформаційний простір відверті маніпуляції і неправду.

Повернутись Створено: 30 червня 2015 року, 13:08 Переглядів: 752

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація