Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Повідомлення прес-служби обласної Ради Роздрукувати

Інформуємо про те, що стаття “Чому Свитко заблокував створення у Вінниці заводу з виробництва твердопаливних котлів”, яку було нещодавно опубліковано на сайті vindaily.info, містить відверту неправду і ґрунтується на пересмикуванні фактів.

У статті голові обласної Ради Сергію Свитку закидається, що, начебто, через його дії на 38 черговій сесії обласної Ради було зірвано голосування за проект рішення «Про надання дозволу виступати співзасновником спільного підприємства комунальній організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». Зокрема, в статті написано: “Тож, дякуючи Свитку та намаганню будь-що протиснути питання про призначення свого кандидата на посаду головлікаря шкірвендиспансеру, вінничани й надалі платитимуть Путіну газові гроші, якими той щедро фінансує свою агресію на Донбасі, де кожного дня гинуть наші захисники. У тому числі й вінничани”.

На наше переконання, ця тема безпідставно і навмисне політизується, що може бути пов’язано із початком брудної передвиборчої боротьби. Ця стаття немає нічого спільного із засадами об’єктивної і чесної журналістики.

З цього приводу повідомляємо наступне: на засіданні президії обласної Ради, яке передувало засіданню чергової сесії, зазначене питання було включено до порядку денного сесії у відповідь на прохання керівництва облдержадміністрації. А проект рішення з цього питання на пленарному засіданні сесії не був підтриманий через відсутність депутатів у залі під час голосування.

Тому спроба звинуватити у цьому голову обласної Ради є відвертою брехнею і пересмикуванням фактів. Разом з тим зазначаємо, що засновником і керівником зазначеного інтернет-видання є Юрій Басюк. Саме він безпідставно звинувачував активістів Майдану у роботі на Кремль під час подій 6 грудня 2014 року у Вінниці, а сьогодні свідомо викривляє інформацію про діяльність керівництва обласної Ради, запускаючи в інформаційний простір відверті маніпуляції і неправду.

Повернутись Створено: 30 червня 2015 року, 13:08 Переглядів: 776

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація