24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Повідомлення прес-служби обласної Ради Роздрукувати

В окремих ЗМІ почали з’являтися неправдиві повідомлення про те, що заступник голови Вінницької обласної Ради Наталія Солейко, начебто, почала свою виборчу кампанію із “роздачі подарунків” під час зустрічі із колективом підприємства ПАТ “Маяк”.

Офіційно заявляємо, що зазначена інформація є відвертою брехнею і маніпуляцією людською свідомістю, спрямованою на дискредитацію заступника голови обласної Ради в очах територіальної громади Вінниччини, що відбувається напередодні позачергових парламентських виборів.

Зазначаємо, що заступник голови обласної Ради Наталія Солейко на офіційне запрошення керівництва ПАТ “Маяк” і за дорученням голови обласної Ради Сергія Свитка 19 вересня відвідала це підприємство, щоб привітати від імені обласної Ради трудовий колектив із 45-річчям з дня створення заводу. Отже, Наталія Солейко виконувала лише свої посадові обов’язки як заступник голови обласної Ради, що можуть підтвердити як керівництво, так і працівники підприємства, які були присутні на зустрічі. Детальніше про це за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/nataliya-solejko-privitala-kolektiv-zavodu-mayak-iz-45richchyam-stvorennya.htm.

Закликаємо засоби масової інформації Вінницької області посилатися лише на перевірені джерела, не поширювати відверто замовну та брехливу інформацію щодо заступника голови Вінницької обласної Ради Наталії Солейко, не підігравати окремим особам чи силам у їхній брудній політичній кампанії. Просимо висвітлювати лише правдиву і об’єктивну інформацію.

Повернутись Створено: 24 вересня 2014 року, 18:11 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація