5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Повітряні ворота регіону Роздрукувати

Австрійці зацікавилися аеропортом «Вінниця»

Австрійська компанія «Бізнес-план консалтинг» (ВРС) та комунальне підприємство «Аеропорт Вінниця» підписали протокол намірів про співпрацю. Підписання відбулося 3 листопада під час перебування представників компанії у Вінниці. Власник ВРС Герхард Брандл і директор з консалтингу Гюнтер Нішлаг оглянули територію аеропорту «Вінниця» і провели перемовини із головою обласної Ради Сергієм Татусяком.

Гюнтер Нішлаг повідомив, що він разом з колегою залишилися задоволені побаченим у вінницькому аеропорту.
– Аеропорт знаходиться у кращому стані, ніж ми очікували побачити, і порівняно із іншими регіональними аеропортами України. Нас дивує єдине: чому ним до цих пір не займається якась локальна авіакомпанія, – сказав пан Нішлаг.
Сергій Татусяк зауважив, що завдання обласної влади знайти, насамперед, ефективного та перспективного інвестора, а не короткотермінового орендаря.
– Ми зацікавлені, що аеропорт «Вінниця» ефективно працював, – підкреслив голова облради.
Представники ВРС наголосили, що аеропорт зможе здійснювати діяльність на перспективу тільки за умови приходу приватного інвестора. Компанія ВРС готова допомогти адміністрації аеропорту у складані бізнес-плану та організації підготовчих заходів.
– Ми не дамо вам грошей, але ми можемо знайти вам професійного інвестора. На сьогодні ми вже маємо кількох потенційних інвесторів, з якими ми працюємо довгий час, – зауважив Герхард Брандл.
Австрійські експерти прогнозують прогресивний розвиток аеропорту «Вінниця», опираючись на такі чинники: 1) зручне розташування летовища у центрі України; 2) привабливість через нижчу цінову політику в регіональних аеропортах; 3) через стрімке збільшення пасажиропотоку через 10 років міжнародний аеропорт «Бориспіль» не справлятиметься із напливом клієнтів.
– У вас є все, щоб розпочати ефективну роботу, – наголосили представники ВРС.

Довідка: Австрійська компанія «Бізнес-план консалтинг» (ВРС) спеціалізується на розробці бізнес-планів індивідуальних рішень щодо удосконалення господарської діяльності підприємств у галузі аеропортового бізнесу. Компанія працює на ринку понад 20 років, з них 15 років – на теренах України.

 


 

Повернутись Створено: 3 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація