23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Повітряні ворота регіону Роздрукувати

Австрійці зацікавилися аеропортом «Вінниця»

Австрійська компанія «Бізнес-план консалтинг» (ВРС) та комунальне підприємство «Аеропорт Вінниця» підписали протокол намірів про співпрацю. Підписання відбулося 3 листопада під час перебування представників компанії у Вінниці. Власник ВРС Герхард Брандл і директор з консалтингу Гюнтер Нішлаг оглянули територію аеропорту «Вінниця» і провели перемовини із головою обласної Ради Сергієм Татусяком.

Гюнтер Нішлаг повідомив, що він разом з колегою залишилися задоволені побаченим у вінницькому аеропорту.
– Аеропорт знаходиться у кращому стані, ніж ми очікували побачити, і порівняно із іншими регіональними аеропортами України. Нас дивує єдине: чому ним до цих пір не займається якась локальна авіакомпанія, – сказав пан Нішлаг.
Сергій Татусяк зауважив, що завдання обласної влади знайти, насамперед, ефективного та перспективного інвестора, а не короткотермінового орендаря.
– Ми зацікавлені, що аеропорт «Вінниця» ефективно працював, – підкреслив голова облради.
Представники ВРС наголосили, що аеропорт зможе здійснювати діяльність на перспективу тільки за умови приходу приватного інвестора. Компанія ВРС готова допомогти адміністрації аеропорту у складані бізнес-плану та організації підготовчих заходів.
– Ми не дамо вам грошей, але ми можемо знайти вам професійного інвестора. На сьогодні ми вже маємо кількох потенційних інвесторів, з якими ми працюємо довгий час, – зауважив Герхард Брандл.
Австрійські експерти прогнозують прогресивний розвиток аеропорту «Вінниця», опираючись на такі чинники: 1) зручне розташування летовища у центрі України; 2) привабливість через нижчу цінову політику в регіональних аеропортах; 3) через стрімке збільшення пасажиропотоку через 10 років міжнародний аеропорт «Бориспіль» не справлятиметься із напливом клієнтів.
– У вас є все, щоб розпочати ефективну роботу, – наголосили представники ВРС.

Довідка: Австрійська компанія «Бізнес-план консалтинг» (ВРС) спеціалізується на розробці бізнес-планів індивідуальних рішень щодо удосконалення господарської діяльності підприємств у галузі аеропортового бізнесу. Компанія працює на ринку понад 20 років, з них 15 років – на теренах України.

 


 

Повернутись Створено: 3 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 775

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація