Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Повітряні ворота регіону Роздрукувати

Австрійці зацікавилися аеропортом «Вінниця»

Австрійська компанія «Бізнес-план консалтинг» (ВРС) та комунальне підприємство «Аеропорт Вінниця» підписали протокол намірів про співпрацю. Підписання відбулося 3 листопада під час перебування представників компанії у Вінниці. Власник ВРС Герхард Брандл і директор з консалтингу Гюнтер Нішлаг оглянули територію аеропорту «Вінниця» і провели перемовини із головою обласної Ради Сергієм Татусяком.

Гюнтер Нішлаг повідомив, що він разом з колегою залишилися задоволені побаченим у вінницькому аеропорту.
– Аеропорт знаходиться у кращому стані, ніж ми очікували побачити, і порівняно із іншими регіональними аеропортами України. Нас дивує єдине: чому ним до цих пір не займається якась локальна авіакомпанія, – сказав пан Нішлаг.
Сергій Татусяк зауважив, що завдання обласної влади знайти, насамперед, ефективного та перспективного інвестора, а не короткотермінового орендаря.
– Ми зацікавлені, що аеропорт «Вінниця» ефективно працював, – підкреслив голова облради.
Представники ВРС наголосили, що аеропорт зможе здійснювати діяльність на перспективу тільки за умови приходу приватного інвестора. Компанія ВРС готова допомогти адміністрації аеропорту у складані бізнес-плану та організації підготовчих заходів.
– Ми не дамо вам грошей, але ми можемо знайти вам професійного інвестора. На сьогодні ми вже маємо кількох потенційних інвесторів, з якими ми працюємо довгий час, – зауважив Герхард Брандл.
Австрійські експерти прогнозують прогресивний розвиток аеропорту «Вінниця», опираючись на такі чинники: 1) зручне розташування летовища у центрі України; 2) привабливість через нижчу цінову політику в регіональних аеропортах; 3) через стрімке збільшення пасажиропотоку через 10 років міжнародний аеропорт «Бориспіль» не справлятиметься із напливом клієнтів.
– У вас є все, щоб розпочати ефективну роботу, – наголосили представники ВРС.

Довідка: Австрійська компанія «Бізнес-план консалтинг» (ВРС) спеціалізується на розробці бізнес-планів індивідуальних рішень щодо удосконалення господарської діяльності підприємств у галузі аеропортового бізнесу. Компанія працює на ринку понад 20 років, з них 15 років – на теренах України.

 


 

Повернутись Створено: 3 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 791

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація