Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Повітряні ворота в Європу Роздрукувати

Вінницька область відкриває авіарейс до Кракова

22 жовтня цього року відбудеться перший авіарейс з Вінниці до Кракова. Про це домовилися Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація, Вінницька міська рада та польська авіакомпанія EuroLOT. Відповідний меморандум 20 вересня підписали голова обласної Ради Сергій Татусяк, мер Вінниці Володимир Гройсман, заступник голови ОДА Володимир Барецький та голова правління компанії EuroLOT Маріуш Дабровський.

Перемовини про відкриття регулярних рейсів з аеропорту «Вінниця» до Кракова велися протягом літа. Наразі сторони вийшли на формат чартерних рейсів двічі на тиждень з перспективою переходу на регулярні курсування.
– Ми напрацювали план дій, який влаштовує і нас, і польську сторону. Це крок, який сприяє зближенню наших народів. Перш за все, у туристичному плані, у всіх видах економіки, гуманітарної, культурної та спортивної сфер, – зауважив голова облради Сергій Татусяк.
Він також наголосив, що Вінницька область має гарну базу для розвитку авіасполучення із сусідньою країною. Це понад 200 партнерських угод між територіальними одиницями Вінниччини та 10 воєводств Республіки Польща.

Голова правління компанії EuroLOT Маріуш Дабровський повідомив, що на сьогодні у їхньому парку 17 літаків, які забезпечують польоти короткої та середньої дальності в Європі. Наступного року EuroLOT планує поновити авіапарк новими машинами на суму 300 млн. євро.
– Ми є державною компанією. Нашими літаками літає уряд Польщі. В рамках нашого меморандуму ми готові при потребі забезпечити вінничанам також перельоти з Кракова до інших міст Польщі, – зазначив Маріуш Дабровський.
Він також висловив бажання взяти участь у першому рейсі «Вінниця-Краків». Як повідомили перевізники, переліт здійснюватиме літак на 46 місць, а вартість квитка приблизно дорівнюватиме залізничному квитку до Кракова, тобто в межах 1000 гривень.
Комунальне підприємство «Аеропорт «Вінниця», яке є замовником рейсів, має намір залучити до користування вищезазначеним маршрутом пасажирів Хмельницької, Житомирської та Чернівецької областей.

Повернутись Створено: 20 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1016

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація