Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Повітряні ворота в Європу Роздрукувати

Вінницька область відкриває авіарейс до Кракова

22 жовтня цього року відбудеться перший авіарейс з Вінниці до Кракова. Про це домовилися Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація, Вінницька міська рада та польська авіакомпанія EuroLOT. Відповідний меморандум 20 вересня підписали голова обласної Ради Сергій Татусяк, мер Вінниці Володимир Гройсман, заступник голови ОДА Володимир Барецький та голова правління компанії EuroLOT Маріуш Дабровський.

Перемовини про відкриття регулярних рейсів з аеропорту «Вінниця» до Кракова велися протягом літа. Наразі сторони вийшли на формат чартерних рейсів двічі на тиждень з перспективою переходу на регулярні курсування.
– Ми напрацювали план дій, який влаштовує і нас, і польську сторону. Це крок, який сприяє зближенню наших народів. Перш за все, у туристичному плані, у всіх видах економіки, гуманітарної, культурної та спортивної сфер, – зауважив голова облради Сергій Татусяк.
Він також наголосив, що Вінницька область має гарну базу для розвитку авіасполучення із сусідньою країною. Це понад 200 партнерських угод між територіальними одиницями Вінниччини та 10 воєводств Республіки Польща.

Голова правління компанії EuroLOT Маріуш Дабровський повідомив, що на сьогодні у їхньому парку 17 літаків, які забезпечують польоти короткої та середньої дальності в Європі. Наступного року EuroLOT планує поновити авіапарк новими машинами на суму 300 млн. євро.
– Ми є державною компанією. Нашими літаками літає уряд Польщі. В рамках нашого меморандуму ми готові при потребі забезпечити вінничанам також перельоти з Кракова до інших міст Польщі, – зазначив Маріуш Дабровський.
Він також висловив бажання взяти участь у першому рейсі «Вінниця-Краків». Як повідомили перевізники, переліт здійснюватиме літак на 46 місць, а вартість квитка приблизно дорівнюватиме залізничному квитку до Кракова, тобто в межах 1000 гривень.
Комунальне підприємство «Аеропорт «Вінниця», яке є замовником рейсів, має намір залучити до користування вищезазначеним маршрутом пасажирів Хмельницької, Житомирської та Чернівецької областей.

Повернутись Створено: 20 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 881

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація