Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Повітряні ворота в Європу Роздрукувати

Вінницька область відкриває авіарейс до Кракова

22 жовтня цього року відбудеться перший авіарейс з Вінниці до Кракова. Про це домовилися Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація, Вінницька міська рада та польська авіакомпанія EuroLOT. Відповідний меморандум 20 вересня підписали голова обласної Ради Сергій Татусяк, мер Вінниці Володимир Гройсман, заступник голови ОДА Володимир Барецький та голова правління компанії EuroLOT Маріуш Дабровський.

Перемовини про відкриття регулярних рейсів з аеропорту «Вінниця» до Кракова велися протягом літа. Наразі сторони вийшли на формат чартерних рейсів двічі на тиждень з перспективою переходу на регулярні курсування.
– Ми напрацювали план дій, який влаштовує і нас, і польську сторону. Це крок, який сприяє зближенню наших народів. Перш за все, у туристичному плані, у всіх видах економіки, гуманітарної, культурної та спортивної сфер, – зауважив голова облради Сергій Татусяк.
Він також наголосив, що Вінницька область має гарну базу для розвитку авіасполучення із сусідньою країною. Це понад 200 партнерських угод між територіальними одиницями Вінниччини та 10 воєводств Республіки Польща.

Голова правління компанії EuroLOT Маріуш Дабровський повідомив, що на сьогодні у їхньому парку 17 літаків, які забезпечують польоти короткої та середньої дальності в Європі. Наступного року EuroLOT планує поновити авіапарк новими машинами на суму 300 млн. євро.
– Ми є державною компанією. Нашими літаками літає уряд Польщі. В рамках нашого меморандуму ми готові при потребі забезпечити вінничанам також перельоти з Кракова до інших міст Польщі, – зазначив Маріуш Дабровський.
Він також висловив бажання взяти участь у першому рейсі «Вінниця-Краків». Як повідомили перевізники, переліт здійснюватиме літак на 46 місць, а вартість квитка приблизно дорівнюватиме залізничному квитку до Кракова, тобто в межах 1000 гривень.
Комунальне підприємство «Аеропорт «Вінниця», яке є замовником рейсів, має намір залучити до користування вищезазначеним маршрутом пасажирів Хмельницької, Житомирської та Чернівецької областей.

Повернутись Створено: 20 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація