Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Позиція Роздрукувати

Сергій Татусяк: Обласний бюджет-2011 буде до нового року

Голова обласної Ради Сергій Татусяк наполягає на тому, щоб обласний бюджет на 2011 рік був прийнятий до кінця цього року.

Про це голова заявив на робочій нараді з головами постійних комісій обласної Ради 14 грудня.
– Державний бюджет знаходиться на фінальній стадії опрацювання. Як тільки нам доведуть його основні параметри, ми одразу ж затверджуватимемо обласний бюджет. І наполягатимемо, щоб і райони встигли зі своїми бюджетами до нового року, – сказав С.Татусяк.
На засіданні «спікер» облради та голови комісій заслухали інформацію заступника голови облдержадміністрації Володимира Барецького про особливості бюджету-2011.
За словами доповідача, наступний рік буде перехідним у країні, з огляду на нове законодавство і нові принципи формування бюджетів.
– Бюджетний рік-2011 буде напруженим, а сам обласний бюджет – складним. Це пов’язано зі зміною податкового законодавства, яке міняє принципи формування доходної частини. Відтак нам доведеться переглянути окремі статті видатків, за виключенням захищених статей, – зазначив В.Барецький.
Сергій Татусяк додав, що 2011 рік – це «рік апробації» нової схеми формування бюджету.
– Нам усім потрібно пережити цей рік, зрозуміти, що всі новації робляться задля приведення економіки України до міжнародних норм, – сказав голова облради.
Наразі проект обласного бюджету розданий депутатам облради і проходить процедуру вивчення у комісіях, які вноситимуть свої зауваження та пропозиції до головного фінансового документа області.

Повернутись Створено: 14 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 942

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація