Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Позиція Роздрукувати

Фото без опису

Комунальні підприємства перевірять на ефективність


«Комунальні підприємства мають заробляти гроші, а не дотуватися з обласного бюджету», – таким був лейтмотив наради Сергія Татусяка щодо питання ефективної роботи комунальних підприємств, яка відбулася 5 січня.

У нараді взяли участь заступники голови обласної Ради Ігор Кревський та Юрій Медведєв, голова постійної комісії з питань бюджету Наталія Гетце, голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Микола Форманюк та працівники апарату облради.
Учасники наради обговорили особливості щорічної перевірки і оцінки діяльності керівників комунальних підприємств, яка відбудеться протягом січня-лютого.
– Дана перевірка має показати реальну картину справ та ефективність роботи наших комунальних підприємств. Де не справляється керівник – приймати рішення про його заміну, де саме підприємство неефективне – розглядати варіанти: реорганізація, об’єднання чи утворення нових. В комунальному майні має бути порядок, – підкреслив С.Татусяк.
Голова доручив профільним комісіям розробити план підвищення ефективності діяльності комунальних підприємств, з тим, аби вони виконували свій основний обов’язок – наповнювали бюджет, а не перекривали з нього свої збитки.

Повернутись Створено: 6 січня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація