12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Позиція Роздрукувати

Сергій Татусяк: «У сучасному глобалізованому світі велика роль належить регіонам»

Учора, 12 лютого, голова обласної Ради Сергій Татусяк представив представникам міністерств та відомств України, іноземним дипломатам та громадським діячам міжнародну та міжрегіональну діяльність Вінницької області. Це відбулося під час засідання робочої групи «Регіональний розвиток та політика згуртування» «Національного конвенту України щодо ЄС».

– Я розповів, який шлях пройшла Вінниччина за два останні роки у своєму міжнародному розвитку – від підписання угод про співпрацю між територіальними громадами нашої області і Польщі до створення Єврорегіону «Дністер» і відкриття офіційного Представництва у Брюсселі, – розказав С.Татусяк.
Він поінформував учасників засідання про те, над якими проектами зараз працює єврорегіон, та презентував їм останній номер журналу Єврорегіон «Дністер».
Крім того, під час обговорення питання щодо підтримки політики регіонального розвитку Сергій Татусяк повідомив колег про те, що Вінниччина вийшла на фінішну пряму у роботі над Стратегією регіонального розвитку до 2020 року. Голова облради окреслив досягнення півторарічної діяльності у цьому напрямі та звернув увагу на труднощі, які виникали у ході формування стратегій розвитку територіальних громад.
– Я акцентував на тому, що у сучасному глобалізованому світі роль регіонів у розвитку окремої держави і навіть міждержавних об’єднань на порядок більша, ніж була ще десяток років тому. Підтвердженням тому є Вінницька область, яка самостійно стала учасником єврорегіону, членом Асамблеї європейських регіонів, має своє представництво при ЄС тощо, – зазначив С.Татусяк.
Також голова скористався нагодою присутності представників уряду та посольств і вкотре нагадав, що Вінницька область готова запропонувати свою базу для реалізації пілотного проекту з реформування місцевого самоврядування.


Повернутись Створено: 13 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 757

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація