Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Позиція Роздрукувати

Сергій Татусяк: «У сучасному глобалізованому світі велика роль належить регіонам»

Учора, 12 лютого, голова обласної Ради Сергій Татусяк представив представникам міністерств та відомств України, іноземним дипломатам та громадським діячам міжнародну та міжрегіональну діяльність Вінницької області. Це відбулося під час засідання робочої групи «Регіональний розвиток та політика згуртування» «Національного конвенту України щодо ЄС».

– Я розповів, який шлях пройшла Вінниччина за два останні роки у своєму міжнародному розвитку – від підписання угод про співпрацю між територіальними громадами нашої області і Польщі до створення Єврорегіону «Дністер» і відкриття офіційного Представництва у Брюсселі, – розказав С.Татусяк.
Він поінформував учасників засідання про те, над якими проектами зараз працює єврорегіон, та презентував їм останній номер журналу Єврорегіон «Дністер».
Крім того, під час обговорення питання щодо підтримки політики регіонального розвитку Сергій Татусяк повідомив колег про те, що Вінниччина вийшла на фінішну пряму у роботі над Стратегією регіонального розвитку до 2020 року. Голова облради окреслив досягнення півторарічної діяльності у цьому напрямі та звернув увагу на труднощі, які виникали у ході формування стратегій розвитку територіальних громад.
– Я акцентував на тому, що у сучасному глобалізованому світі роль регіонів у розвитку окремої держави і навіть міждержавних об’єднань на порядок більша, ніж була ще десяток років тому. Підтвердженням тому є Вінницька область, яка самостійно стала учасником єврорегіону, членом Асамблеї європейських регіонів, має своє представництво при ЄС тощо, – зазначив С.Татусяк.
Також голова скористався нагодою присутності представників уряду та посольств і вкотре нагадав, що Вінницька область готова запропонувати свою базу для реалізації пілотного проекту з реформування місцевого самоврядування.


Повернутись Створено: 13 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 708

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація