Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Позиція Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Ясності у питанні строку повноважень місцевих рад вимагають громади»

Голова обласної Ради, віце-президент Української асоціації районних та обласних рад з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Сергій Татусяк вважає, що парламент має якнайшвидше внести ясність у щодо строку повноважень депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, обраних на чергових виборах до органів місцевого самоврядування 31 жовтня 2010 року.
Про це голова сказав 20 лютого під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, який розглядав звернення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» щодо вищезгаданого питання.
У своєму виступі Сергій Татусяк зазначив, що необхідність подання цього звернення обумовлена різними правовими позиціями щодо строку повноважень депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, обраних на чергових виборах до органів місцевого самоврядування 31 жовтня 2010 року, чисельними звернення від територіальних громад та їх членів про необхідність законодавчо визначити дане питання та потребою підготовки до чергових місцевих виборів.
Директор Центру правової допомоги містам АМУ Кравченко В.В. підтримав позицію Української асоціації районних та обласних рад, зазначивши, що чергові місцеві вибори мають відбутися у 2015 році. Обґрунтовуючи це тим, що Закон зворотної сили немає, а тому необхідно керуватися чинною на момент призначення місцевих виборів Конституцією України.
Секретар Комітету Князевич Р.П. зазначив, що дане питання потребує додаткового вивчення у профільному підкомітеті та можливо шляхом проведення засідання круглого столу з обговорення цього питання. Тому запропонував Комітету ухвалити рішення, яким доручити підкомітету з питань виборчого законодавства та об’єднань громадян у двотижневий термін доопрацювати дане питання і підготувати проект рішення Комітету. Комітет своїм рішенням підтримав дану пропозицію.

 

Повернутись Створено: 21 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація