Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Позиція Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Децентралізація – питання, яке поставила Європа перед Україною»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що Україна змушена найближчим часом провести адміністративну реформу, і реформу місцевого самоврядування зокрема, оскільки цього вимагає Європейський Союз.
Про це голова сказав під час зустрічі з бухгалтерами сільських рад, які проходять навчання в обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
– Децентралізація влади – одне з питань, які поставила Європа перед Україною як претендентом на асоційоване членство в ЄС. На саміті 25 лютого разом із вимогами змін в судовій, виборчій та інших сферах, було озвучене й питання децентралізації функцій та повноважень органів влади, – зазначив С.Татусяк.
Він додав, що, з огляду на згадані вимоги, Україна має прийняти як мінімум 15 законів, аби підписання угоди про асоціацію з ЄС у листопаді цього року стало можливим.
– Особисто для мене Євросоюз – це високі стандарти життя і добробут людей. Адже географічно Україна була частиною Європи завжди, – прокоментував голова облради.
Що ж до місцевого самоврядування по-європейськи, то, на думку С.Татусяка, головна його перевага в тому, що представник самоврядного органу, обраний громадою, підзвітний тільки їй, і ні в якому разі жодному вищому органу влади.

 

 

Повернутись Створено: 5 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 701

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація