Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Позиція Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Децентралізація – питання, яке поставила Європа перед Україною»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що Україна змушена найближчим часом провести адміністративну реформу, і реформу місцевого самоврядування зокрема, оскільки цього вимагає Європейський Союз.
Про це голова сказав під час зустрічі з бухгалтерами сільських рад, які проходять навчання в обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
– Децентралізація влади – одне з питань, які поставила Європа перед Україною як претендентом на асоційоване членство в ЄС. На саміті 25 лютого разом із вимогами змін в судовій, виборчій та інших сферах, було озвучене й питання децентралізації функцій та повноважень органів влади, – зазначив С.Татусяк.
Він додав, що, з огляду на згадані вимоги, Україна має прийняти як мінімум 15 законів, аби підписання угоди про асоціацію з ЄС у листопаді цього року стало можливим.
– Особисто для мене Євросоюз – це високі стандарти життя і добробут людей. Адже географічно Україна була частиною Європи завжди, – прокоментував голова облради.
Що ж до місцевого самоврядування по-європейськи, то, на думку С.Татусяка, головна його перевага в тому, що представник самоврядного органу, обраний громадою, підзвітний тільки їй, і ні в якому разі жодному вищому органу влади.

 

 

Повернутись Створено: 5 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 681

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація