Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Позиція Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Децентралізація – питання, яке поставила Європа перед Україною»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що Україна змушена найближчим часом провести адміністративну реформу, і реформу місцевого самоврядування зокрема, оскільки цього вимагає Європейський Союз.
Про це голова сказав під час зустрічі з бухгалтерами сільських рад, які проходять навчання в обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
– Децентралізація влади – одне з питань, які поставила Європа перед Україною як претендентом на асоційоване членство в ЄС. На саміті 25 лютого разом із вимогами змін в судовій, виборчій та інших сферах, було озвучене й питання децентралізації функцій та повноважень органів влади, – зазначив С.Татусяк.
Він додав, що, з огляду на згадані вимоги, Україна має прийняти як мінімум 15 законів, аби підписання угоди про асоціацію з ЄС у листопаді цього року стало можливим.
– Особисто для мене Євросоюз – це високі стандарти життя і добробут людей. Адже географічно Україна була частиною Європи завжди, – прокоментував голова облради.
Що ж до місцевого самоврядування по-європейськи, то, на думку С.Татусяка, головна його перевага в тому, що представник самоврядного органу, обраний громадою, підзвітний тільки їй, і ні в якому разі жодному вищому органу влади.

 

 

Повернутись Створено: 5 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 763

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація