4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Працетерапія Роздрукувати

На Вінниччині відкрито майстерню для неповносправних

19 вересня у с.Дорожне Вінницького району відбулось урочисте відкриття вперше започаткованої в Україні програми працетерапії «Соціальні майстерні для неповносправних», присвяченій шостій річниці створення центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». У святковому дійстві взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.

Відкриття «Соціальних майстерень для неповносправних» - дітище зусиль багатьох небайдужих людей до потреб молоді з функціональними обмеженнями. У його створенні взяли участь депутати Верховної Ради, обласної, міської, районної та сільської Рад; представники обласної та районної адміністрацій, бізнесу, ЗМІ, громадські організації.
За словами директора комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей Світлани Демко, головна мета програми - протидія соціальному виключенню людей з інвалідністю, створення належних умов для трудової зайнятості та максимально незалежного проживання молоді з важкими формами інвалідності у громаді, формування позитивної громадської думки щодо інтеграції людей з функціональними обмеженнями у суспільство.
Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу привітав і передав найкращі побажання підопічним центру, членам їхніх родин, працівникам центру «Обрій» та Асоціації «Відкриті серця», а також подякував за особистий внесок всім учасникам акції «Соціальна гривня – соціальним майстерням».

 

Повернутись Створено: 19 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1371

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація