Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Працівники апарату обласної Ради взяли участь в акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» Роздрукувати

У проведенні загальнообласної акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках», що проходила 28 березня, взяли участь керівники Вінниччини – голова обласної Ради Сергій Свитко і голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, колективи самоврядної та виконавчої гілок влади; працівники «Вінницького лісгоспу», юні представники шкільного лісництва.

Протягом обласного дня посадки лісу на території Медвідського лісництва Вінницького району учасниками акції було висаджено тисячі сіянців сосни і дуба червоного.

Як поінформував очільник регіонального управління лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар, цього дня на Вінниччині заплановано висадити до одного мільйона дерев, що дасть можливість відновити 1 220 га лісів, з яких 55 га – нових насаджень.

За його словами, лісогосподарська галузь є однією з основних складових природоохоронного потенціалу країни, тому мета нинішньої акції – не лише висадити дерева, а й привернути увагу всього населення до проблем сталого управління і збереження лісів. Адже, на сьогодні лісистість у нашій області складає лише 13,8 % (при оптимальному мінімумі – 15 %).

Це дуже важлива і благородна акція, бо сьогодні ми садимо ліс майбутнього, адже дуб – це могутнє багатовікове дерево. Тому сьогоднішня наша прекрасна місія обов’язково матиме корисний результат для прийдешніх поколінь, – прокоментував голова обласної Ради Сергій Свитко.

Цього ж дня, в рамках акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках», було проведено низку заходів в усіх районах Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 30 березня 2015 року, 15:39 Переглядів: 1524

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація