Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Працівники апарату обласної Ради взяли участь в акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» Роздрукувати

У проведенні загальнообласної акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках», що проходила 28 березня, взяли участь керівники Вінниччини – голова обласної Ради Сергій Свитко і голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, колективи самоврядної та виконавчої гілок влади; працівники «Вінницького лісгоспу», юні представники шкільного лісництва.

Протягом обласного дня посадки лісу на території Медвідського лісництва Вінницького району учасниками акції було висаджено тисячі сіянців сосни і дуба червоного.

Як поінформував очільник регіонального управління лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар, цього дня на Вінниччині заплановано висадити до одного мільйона дерев, що дасть можливість відновити 1 220 га лісів, з яких 55 га – нових насаджень.

За його словами, лісогосподарська галузь є однією з основних складових природоохоронного потенціалу країни, тому мета нинішньої акції – не лише висадити дерева, а й привернути увагу всього населення до проблем сталого управління і збереження лісів. Адже, на сьогодні лісистість у нашій області складає лише 13,8 % (при оптимальному мінімумі – 15 %).

Це дуже важлива і благородна акція, бо сьогодні ми садимо ліс майбутнього, адже дуб – це могутнє багатовікове дерево. Тому сьогоднішня наша прекрасна місія обов’язково матиме корисний результат для прийдешніх поколінь, – прокоментував голова обласної Ради Сергій Свитко.

Цього ж дня, в рамках акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках», було проведено низку заходів в усіх районах Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 30 березня 2015 року, 15:39 Переглядів: 1250

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація