Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Працівники апарату обласної Ради взяли участь в акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» Роздрукувати

У проведенні загальнообласної акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках», що проходила 28 березня, взяли участь керівники Вінниччини – голова обласної Ради Сергій Свитко і голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, колективи самоврядної та виконавчої гілок влади; працівники «Вінницького лісгоспу», юні представники шкільного лісництва.

Протягом обласного дня посадки лісу на території Медвідського лісництва Вінницького району учасниками акції було висаджено тисячі сіянців сосни і дуба червоного.

Як поінформував очільник регіонального управління лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар, цього дня на Вінниччині заплановано висадити до одного мільйона дерев, що дасть можливість відновити 1 220 га лісів, з яких 55 га – нових насаджень.

За його словами, лісогосподарська галузь є однією з основних складових природоохоронного потенціалу країни, тому мета нинішньої акції – не лише висадити дерева, а й привернути увагу всього населення до проблем сталого управління і збереження лісів. Адже, на сьогодні лісистість у нашій області складає лише 13,8 % (при оптимальному мінімумі – 15 %).

Це дуже важлива і благородна акція, бо сьогодні ми садимо ліс майбутнього, адже дуб – це могутнє багатовікове дерево. Тому сьогоднішня наша прекрасна місія обов’язково матиме корисний результат для прийдешніх поколінь, – прокоментував голова обласної Ради Сергій Свитко.

Цього ж дня, в рамках акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках», було проведено низку заходів в усіх районах Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 30 березня 2015 року, 15:39 Переглядів: 1320

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація