30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Працівники обласної Ради долучились до акції «Підтримай Українську армію» Роздрукувати

Трудовий колектив виконавчого апарату Вінницької обласної Ради долучився до благодійної акції «Підтримай Українську армію». Одноденна заробітна плата керівників обласної Ради та працівників її виконавчого апарату перерахована на матеріально-технічне забезпечення Збройних сил України.

Для благодійних внесків від вінничан, готових підтримати українських військових, створено єдиний благодійний рахунок. Зокрема, територіальним відокремленим безбалансовим відділенням № 10001/0175 філії - Вінницьке обласне управління АТ «Ощадбанк» для Регіонального відділення міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «Центр» у Вінницькій області «Центр-Вінниця» відкрито поточний рахунок № 26002193226. МФО 302076. Код ЄДРПО 26012503.

 

Для довідки.

Станом на 31 березня на рахунки Міністерства оборони України в рамках акції "Підтримай Українську армію" надійшло вже понад 70 мільйонів гривень від юридичних і фізичних осіб, як допомога Збройним Силам України (за повідомленням прес-служби відомства).

Повернутись Створено: 7 квітня 2014 року, 09:29 Переглядів: 765

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація